Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz lexter00 #77 üzenetére

    Érdekes, bár nekem NB3531-em van, szerintem teljesen megegyezik az NB300-as modellel, kivéve szín, illetve talán az NB3531-es 2013-as darab, az NB300 2014-es. Az LG oldaláról letöltött használati útmutató alapján a két modell teljesen egyforma: teljesen egyezik súlyban, méretben és wattban a két termék.

    És az alján nekem található gumialátét és teljesen stabilan van az üvegasztalon. Szóval még csak esély sincs rá, hogy nagy hangerőnél az üvegfelületen berezegjen, vagy éppen egy idő után "lemásszon" róla. Nem billeg egyáltalán, "erő" kell hozzá, hogy el tudjam dönteni bármely irányba.

    Pont úgy van kialakítva, hogy a hangszórók kicsit "felfelé" dőlnek, így ha fotelból TV-zek, akkor a hangok pont a fejemhez érkeznek.

    Amúgy korábbi kérdésre válaszolva van éjszakai üzemmód, de a mélynyomó hangerejét is könnyen lelehet venni 1-2 gombnyomással. LCD kijelző van, fényereje csökkenthető, de időt nem mutat sajnos. Az hogy a készülék áram alatt van (de kikapcsolva) a mélynyomón jelzi egy kis piros LED. Bekapcsolt állapotban természetesen jelzi a kijelző az aktuális dolgokat, illetve a mélynyomó LED-je zöldre vált.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák