Új hozzászólás Aktív témák

  • ii77

    tag

    válasz ii77 #540 üzenetére

    Sziasztok,
    szépen, komótosan építem fel a "házi-mozim", Sony KDL-50W829B-s televízióm köré. Én is szeretném a tévén látottakat jobb hangminőségben élvezni, mint amit a beépített hangszórók nyújtanak. Ezt a soundbart már hallgattam, így mertem ajánlani. Akkor miért nem vettem még ilyet? Egyrészt van itthon egy pár KRK VXT6-os közeltéri stúdiómonitorom. És az Édesapámtól megörökölt hifitorony, hangfalakkal. A KRK-nak imádom a hangját, sub nélkül is jó a mélye, de azok a keverőpultnál teljesítenek szolgálatot, nem akarom állandóan átrakosgatni az épp' aktuális felhasználás miatt. Erősítő: Technics SU-V570 Rádió Tuner: Technics ST-GT350 CD-lejátszó: SL-PG300 KAzettás Deck: JVC KD-V44 Hangfalak: JAMO D165
    "3-way bass reflex with tweeter protection long term power:100W short term power:165W
    frequency range:55-20.000Hz Impedance:4-8ohm Dimensions- 600h x 310w x 270d Made in Denmark."
    Ezekből az erősítőt, a tunert és a hangfalakat használom. Sajnos az erőlködő több potija is gyengélkedik.
    Arra jutottam, hogy a meglévő eszközökből építkeznék. És ekkor futottam bele e videóba: [link] Valami ilyesmi volna nekem ideális(olcsón megúszni), mert kompakt, több bemenettel is rendelkezik(Optical, Coaxial, Analog, Computer USB Output). Már rég foglalkoztam a témával, hogy pl. képes-e kihajtani a Jamo-kat? És ha később veszek egy médialejátszót, ami ismeri a különféle hangkódolásokat, össze tudom-e hozni majd vele?
    Ezen dilemmáimmal gondolom át kéne nyargalnom a "hőn szeretett" hifis topikba, szép lesz... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    VESTAX QFO

Új hozzászólás Aktív témák