Új hozzászólás Aktív témák

  • Harcipocok84

    tag

    Sziasztok!

    75"-os Philips Androidos TV-nk hétvégén felkerült a falra. Iszonyat rossz lett a hangja, így hát ideje venni egy SoundBar-t. Soha nem volt semmilyen hangcuccom, így viszonyítási alapom sincs. Főleg Twitch-et, Netflix-et és társait nézem.

    A keretem 150-200 körül lenne rá.
    Esetleg jó lenne ha valamilyen térhangzást is tudna.

    Alapból azt mondanám, hogy nekem egy 5.1-es rendszerre lenne szükségem, kábelezni tudnék, viszont nem tudom létezik-e olyan rendszer, ami a TV-vel együtt kapcsol be, és a TV távirányítójával tudnám a hangot szabályozni. Mert ez fontos lenne a számomra.
    Ez pl. elsőre jónak néz ki, kérdés hogy lehet-e működtetni a TV távirányítójával?

    https://euronics.hu/kompakt-hazimozi/sony-hts40rcel-vezetek-nelkuli-51-hazimozi-rendszer-p253809?gclid=CjwKCAjw-eKpBhAbEiwAqFL0mnQ7NXD4yDtS1xnx0uDNVxGh7XwopGvFFEQ55awkjcIWKGaqiffhzBoC2dAQAvD_BwE

    Első körben ezért is nézegettem SoundBar-okat, mert tudom hogy ezek tudnak így működni. Kérdés hogy van-e értelme ATMOS képes soundbart venni?
    60-70K-ért már kapni jónak kinéző Soundbart, és nem tudom hogy az atmos megér-e 120-130K-t.

    Most amit ajánlottak az egy JVC TH-E851B, 120K-ért.
    De ha tudtok olyan 5.1 rendszert ami megfelel a fenti kritériumnak akkor az lenne a legjobb

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák