Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz HUTCHDB #71134 üzenetére

    megnéztem, engem annyira azért nem vitt magával :D

    és nem csak 1 malőr csúszott be az utolsó részekben:
    elkezdték erősen nélkülözni a realitást... kitalálták, hogy akkor előbbre hozzák a szülést és császár... ami után inkubátorra se volt szüksége a gyereknek és egy komplett éjszakát 1 hang nélkül képes volt szundikálni a Ludmann famíliával egy asztal alatt :DDD olyan szobában, aminek az ajtajától 2méterre folyamatos rendőri felügyelet volt... utána meg csak úgy hidegen (egyenesen a hűtőből) kapott kis tápszert, úgy a jó :C ennél már csak az lett volna nagyobb hülyeség, ha Ludmann Kata megszoptatja... arról nem is beszélve, hogy a örökbefogadást is kb olyan szinten kezelték, mint egy autó adásvételét... ahogy kiesett az anyjából, már vitték is a koraszülött gyereket... (ezt nem is az orvos intézi amúgy... talán úgy lehetett volna profin lejátszani, ha szimultán levezényli a doki az igazi szülést és Ludmann Kata kamuszülését: az igazi szülés végén pedig "elveszítik a gyereket" ...amit megkapnak Ludmannék és utána hivatalból anyakönyvezik, genetikailag az ő gyerekük, minden tiszta... csak ezzel át lett volna b*szva mindenki és nem lett volna szükség bénán megtekergetni a sztorit :D ...ebbe csak egy elég morbid szálat kellett volna bevinni: honnan szereznek egy halott újszülöttet, vagy hogy papírozzák le ezt a részét rendesen?)
    a nagy csavar a végén meg szerintem nagyon gagyi volt: bevágtak az előző évad végéről egy snittet, hogy "hoppá, ott volt ám egy csepp vér, nagyon figyeljetek" :DDD ...most fejezem be a money heist s05-öt és abban hányásig tolták az ilyen jellegű csavarokat... ez szvsz nagyon olcsó és bóvli eszköz... plusz eltelt kb 9 hónap és ennyi idő alatt nem takaríttatja ki egy cégvezető az audi-ját? :U főleg nem azután, hogy épp hullát takarítottak el? mellesleg minden nap poros-koszos építési területekre mászkál, hogy nézne ki 9 hónap után a beltér, ha nem takarítja? (ahol pedig a vércsepp volt, azon a lábtartón szoktam folyamatosan pihentetni én is a lábam vezetés közben, ha nem kell fékezni-kuplungolni, simán széttapossa egy átlagember is pár nap alatt)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák