Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valty

    aktív tag

    válasz paatrick #59778 üzenetére

    "Egyrészt ezen csak netflix belső sorozatok/filmek vannak"
    Igen, pont ez a lista lényege, a Netflix saját költségvetésű sorozatait hasonlítja össze nézettségi szempontból.

    A számításaid szerintem, ott hibásak, hogy egy 2 éve futó sorozat nézettségét hasonlítod 3 illetve 5 éve futó sorozatéhoz, illetve nem minden sorozat kezd a hét elején, ezért írtam, hogy a Witcher esetében kb. 10 nap. (bár a You is talán valahol a hét vége felé kezdett)
    A Netflixnél elég fontos szerepet játszik az "újranézhetőség" is, amiben a Witcher egyelőre szintén jól teljesít. Ha majd egyszer kiadják a harmadik évadot vagy akár az előzménysorozatot, azok majd ismét lendítenek az előző évadok nézettségén illetve népszerűségén.

    Tehát a Witcher fantasyhoz képest, még a hibái ellenére is jó számokat produkál, persze, messze még a teljes 28 nap az értékeléshez és lehet, hogy jövő hétre beesik a francba, de a TOP 10 simán meglesz

    A Squid Game leginkább egy anomália volt, ha megnézed semmilyen más dél-koreai sorozat nem hozza már hasonló nézettségi szintet.

    59777 Mik76: nekem sem tetszik teljesen amit csinálnak, a Witcher egy ékes példája, hogy hogyan kell átszabni egy elismert könyvsorozatot az eladhatóság érdekében, viszont azt el kell ismerni, hogy jelenleg ők az úttörői a streamingnek, és a módszereik ellenére is jól teljesítenek. nemrég 700 USD körül volt egy NFLX részvény és a market cap is valahol 300 milliárd körül mozog

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák