Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nitro16

    senior tag

    válasz junkhead #52619 üzenetére

    Akkor legalább fejtetted volna ki mi nem tetszet, mert ilyen semmitmondó hozzászólással nem vagyunk előrébb.

    Kaptál egy filmet ami 2 résznek felel meg ha sorozat lenne. Tehát alapból 2 órába nem lehet bele rakni annyi tartalmat. Kiderül, hogy Ciro azon a bizonyos éjszakán nem hal meg, és megmentik az életét. Majd szépen Európába küldik, hogy ne tudja meg senki, hogy él. Ezek közben betekintést kapunk a gyerekkorába, hogy már akkor milyen nehéz helyzetben volt és milyen zsivány kisgyerek volt. Az ottani banda akik hamisítanak és beveszi őket, azért volt ilyen mert amatőr banda volt, nem lehetett betenni, hogy mindjárt mekkora fasza gyerekek lesznek és elkezdik orba szájba teríteni az anyagot meg háborúzni mindenkiel. Mivel nem ilyen ügyleteket csináltak eddig, az oroszok hozták a szerepüket. A kiss ellenálló banda meg probálta megállítani az oroszokat ami édes kevés volt. Eközben, azért még elég sok minden történt, illetve az, hogy Bruno megint szarba keverte és elárulta megint dobot rajta egyet. Az orosz fönököt, szétlőtte, valószínűleg átfogja venni a helyét, majd szépen elküldi Gennaro annak a fejét aki megakarta őletni anno. Az meg, hogy ott a docknál lévő raktár előtt találkoztak megint egy ikonikus jelenet volt, és a mellete lévő hanghatások sokat rádobtak.
    Pár helyen olvastam az volt a bajuk, hogy sokszor nézet csak Ciro, azok meg nem értették meg, hogy az adott jelenetnél miért csak néz. Nem értették meg, hogy miért csak néz amikor újra találkozik Brunoval, más jelenetnél azért mert őrlődik magába mivel egyedül van, néhány jelenetnél pedig azért mert sokszor a nagy szavak helyet a pillantás sokkal többet ér. Simán benne van a pakliba, hogy ott lesz "nagyfönök" és Gennaro küldeni fogja a drogot neki, lehet idővel meg vissza fog menni Olaszországba Gennaronak segíteni vagy valami. Ezzel akár szépen vissza is lehet hozni a sorozatba, mert sokan köztük én is sajnáltam amikor lelőtték az egyik legmeghatározóbb szereplőt.

    Arra gondolj bele, ha nem lenne a film akkor ott lelővik és ennyi volt. Így meg kaptál egy csomó új információt róla, betekintést a gyerekkorába, talán visszatérést a sorozatba.

Új hozzászólás Aktív témák