Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy9

    őstag

    válasz #54715584 #30652 üzenetére

    A homofóbok is nagyon-nagyon sokan vannak, köztük én is! És igen természetes a merevedés a jó csajokra. Azonos neműre nem "természetes". Én speciel rosszul vagyok, hogy lassan a csapból is meleg (víz) folyik.

    Szerintem!

  • spammer

    veterán

    válasz #54715584 #30652 üzenetére

    Elképzelheted, mennyi lesz benne, amikor korhatárosabb lesz a régieknél. Amikor még egy "Oh Shit!"-ről is folyik a vita. Egyébként nem azért közli, hanem azért (is), mert most ez a trend, és ennek is van hírértéke (akár pozitív, akár negatív).

    Te meg azt gondold el, hány sorozatban volt meleg karakter, csak azért, hogy "legyen". Valójában meg az égvilágon semmit nem adott hozzá a karakterhez vagy a történethez az, hogy meleg. Inkább ez a korlátoltság, ahelyett, hogy egy karaktert felépítenének rendesen és a karakter és a történet is indokolná. És nem hangsúlyoznák előre a hírekben, promókban, hogy meleg, nem lenne semmi extra, egyszerűen csak az és kész. Ha ezt kihangsúlyozzák, kiemelik, akkor pont, hogy megkülönböztetik a karaktert (vagy úgy általánosságban egy embert). És pont ez az, amit nem kellene.

    Egyébként például a Shameless-ben voltak jó meleg karakterek, hozzá is adtak a történethez, pedig ott még csak nem is finomkodtak. De volt más sorozatban is meleg karakter, sőt, a kedvenceim között is akadt, de spoiler matt nem részletezem melyik volt az. De ez sokkal ritkább, mint az, amikor "kötelező meleg" egy karakter (főleg ha sztereotipikus is, affektálós, kényeskedős).

    Amúgy de, a biodíszlet csajokkal is van probléma, többek között ezért is utálom a CW sorozatokat, mert ott cicalányokból és szépfiúkákból áll minden, mű az egész, és még a sorozataik is szarok. ;]

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák