Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • |AP|

    veterán

    válasz oriic #24416 üzenetére

    ez volt az egyik első cikk, amire ráakadtam a finálé után. :)
    Ugyanakkor ez sem magyarázat nagyon sok mindenre, még ha a végére nekem is leesett, magyarázat nélkül.
    Azt gondolom kétféleképpen lehet nézni a sorozatot, ezért is vált ki olyan nagy vitákat.
    Az egyik , hogy hagyja az ember hatni az egyes részeket. A karakterekre, az érzelmekre figyelve, nem foglalkozva olyan "apró" részletekkel, hogy mi miért történt.
    A másik, hogy azért nézi valaki, mert válaszokat akar, azt várja, hogy a végén fény derül a legtöbb dologra. Na, ők megszívják rendesen :DDD
    Valószínűleg a dara sem tesz jót a sorozatnak, mert csak jönnek az újabb meg újabb kérdések, a válaszok pedig sehol. Ha valaki "élőben" nézte hétről-hétre úgy biztos nagyobbat ütött, a részek jobban ülepedhettek, sok kérdés meg a feledés jótékony homályába merült :)

    Én inkább a második csoportba tartozom, a végéig bíztam benne, hogy ennél sokkal jobban tisztul a kép, a linkelt videóban tényleg egy csomó olyan kérdés van, amire semmi választ nem kaptunk.
    (belefutottam egy olyan cikkbe is, amiben azt írják, hogy a sorozatírók között szállóigévé vált a "csak jegesmedvét ne!" mondat, ami arra utal, hogy az írók csak dobálták be a kalapba a nagyobbnál nagyobb hülyeségeket)

    Ennek ellenére nem vagyok csalódott, de inkább az "ez is megvolt" kategóriába tartozik nálam. Váltott ki érzelmeket, gyakorolt rám hatást, de messze nem akkorát, mint pl. a SHIELD, a BB, a Sopranos, vagy akár a SOA.

    szerk: bAtt001: nekem most nagyon sok pénz kellene valakitől, hogy rávegyen az újranézésre :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák