Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz callmeakos #18616 üzenetére

    Az a gond, hogy amíg a sértődött kisgyerek szemüvegén keresztül nézel mindent, addig elkerülhetetlenül bele fogsz futni ilyen nevetséges helyzetekbe. A megjegyzésem, miszerint az ember megtanulja mire ne klikkeljen szimpla személyes megfigyelés, spammer már kialakult véleményére reagálva, iszonyúan be lehetsz sérülve, ha ebből azt olvastad ki, hogy én tanácsot adtam neki. Az meg nehogy már az én hibám legyen, hogy most kivételesen azonos nézőpontot vallunk...

    Nem értelek komolyan. Leírtál anno egy akkora ökörséget, hogy ha képes lennél fél percre félretenni a sértettségedet, magad is belátnád, hogy mi volt a gond vele. Ehelyett duzzogsz és időről-időre előállsz a maihoz hasonló megjegyzésekkel velem kapcsolatban, amit egyszerűen nem értek, hogy miért is jó ez neked. Persze a te dolgod és nyilván egyikőnk sem alszik nyugtalanul a másik véleménye miatt, de így csak újra és újra lejáratod magad, természetesen engem okolva, miközben abszolút semmi közöm ahhoz, hogy nincs benőve a fejed lágya és homokozós szinten reagálsz a dolgokra. :(

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák