Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Armandus #70892 üzenetére

    első 2 évad nagyon tetszett, de harmadiknál már úgy éreztem, hogy előtte a fő fókusz a sztorin volt... a brutalitás+szexualitás naturalista ábrázolása egy mellékes eszköz volt csak... a harmadik évadban pedig erre nyomtak rá mindent, hogy "na most megmutatjuk, hogy kell fullba tolni" ...annyira ez már nem jött be nekem se...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    hm, mellékhatás 2. évad 8. résznél azt kezdem érezni, hogy egyre kapkodóbb és most már tán 3. évadot terveznek felvezetni? kár lenne szerintem ellaposítani... frappáns befejezéssel ez megmaradhatna egy jó 2évados sorozatnak, de ha elkezdik húzni még több évadon át, ott már csak lefelé vezethet az út... :K

    mire gondolok konkrétan:
    - Sztarenki Dóra / Panácz Anna idióta döntései, ami csomó bonyodalom mögött áll... mellékesen a csajjal se vagyok kibékülve, mert egy skizoként formálja meg a karakterét: fél percen belül vált az alap tuskó, a részeg tuskó és a full normál szint közt... már a Terápia-ban is ezt a tapló karaktert nyomta, ami szerintem nem is áll neki jól
    - Tenki Réka / Ludmann Kata: egyszer ő a kőkemény asszony, aki a maffiózó férjét is simán helyreteszi, utána meg belemegy a frissen behozott irritáló újságíró csaj béna játékaiba? kezd hiteltelenné válni
    - Nagy Zsolt viszont nálam kiemelkedik... a Terápia-ban is jól hozta nagyon a karakterét... ja meg Szalay Bence is jó, de neki csak mellékszerep jutott

    ...na de leginkább az ütött meg, hogy úgy tűnik lezárták a nyomozós szálat, erre behozzák azonnal az újságíróst? ...a nyomozósnak igazából el se kellett volna indulni, ha Ludmann-ék nem olyan balf*szok, hogy a saját kertjüket sz*rják össze (ne már, hogy nem tudtak egy hullát normálisan eltűntetni, amikor kb heti szinten eltettek korábban is valakit láb alól...) ...az újságíró meg csak úgy besétál egy orvoshoz és elkezdi faggatni a betegeiről... sőt nem faggatja, konkrétan kérdőre vonja, közben erről felvételt készít? ott fel kellett volna nyomni a nőt a hangfelvétel miatt, ami beleegyezés nélkül történt... utána meg amikor a Katától vizeletmintát lopatott, az mindent vitt :DDD kicsit se lehetett szennyezett és értékelhetetlen egy éttermi budiból kikanalazott minta... (ami feltűnően szép sárga volt, pedig a magas vízfogyasztás miatt a budiban tovább hígulva kb színének nem kellett volna lennie... vagy ilyen durva veseproblémái vannak a nőnek? :D) ...az meg hogy bekommandózik a trükkel, hogy "valaki elájult a parkolóban" és az összes létező dolgozó kiszaladt a magánklinika kertjében fel-alá rohangászva keresni a parkolóban elájult embert???? :C ...hogy közben a recepcióra kirakott géphez odalopakodva arról elkezdje lemásolni a betegek kartonjait? ne bazz már... az adatvédelmi incidens kimaxolása, ha valaki csak úgy lenyúlja mások orvosi adatait... arról nem is beszélve, hogy ellopott egy laptopot is... (amire persze be volt jelentkezve a fentebb is taglalt Anna, hogy fb-n ott irkáljon pont a béranyás dologról... neki se lett volna annyi esze, hogy ha már ilyenekről beszél és ellopják az eszközét, telefonról azonnal nyom egy kijelentkeztetést a többi eszközére?)

    ...na mindegy, végig nézzük ezt az évadot és bízok benne, hogy visszatalálnak a helyes útra, de nekem már kezd fájni a sok idiótaság, amiből az első évadban és ennek a 2. feléig nem volt ennyi :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Janaboy #70922 üzenetére

    ...ez az a black knight, amit szépen-szimplán kézbesítőre ferdítettek? :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz lezso6 #70931 üzenetére

    ...ja így már értem :) netflixes előzetest láttam asszem és az ragadt meg, hogy black knight-oznak... holott a black knight a gyalog galopp-ban van :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz radi8tor #70948 üzenetére

    nekem 5öt, de milyen kérdések voltak már ezek? :DDD nagyon hardcore

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz abridabri #70954 üzenetére

    ...szintén 39, nekem csak az a Gusztáv esett ki teljesen: többit ismertem-szerettem, csak hát régen láttam... meg a bánat vágja fejből az évszámokat és szinkronhangokat :DDD királyi gyerekadón szokott menni PomPom, Hohohorgász, Frakk, Kérem a következőt! és még néhány klasszikus... más forrásból pedig a Keménykalap és krumpliorr-t néztünk nem olyan rég újra... az is klasszikus és a kvízben levő színészekből+szinkronhangokból többen feltűnnek benne

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Land #70962 üzenetére

    nekem csak a nagytotálban mutatott indokolatlan b*zulás nem tetszett benne... sztorihoz nem sokat tett hozzá, inkább csak a látványos polgárpukkasztásra ment... gondoltam is azonnal, hogy az író/rendező tuti a másik kapura játszik :) ezt leszámítva nem rossz, várjuk a 3. évadot

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tasunkó #70964 üzenetére

    szerintem működhetett volna a sorozat akkor is, ha nem teszik a fókuszt 1-1 szereplő szexuális beállítottságára :K egyszerűen nem fért bele egyik évadba se egyetlen normális hetero kapcsolat sem... olyan érzésem volt, hogy most ez a felkapott téma, hogy "hívjuk fel a figyelmet az elfogadás fontosságára és mutassunk be nagytotálban mindent, amit mindenkinek el KELL fogadni" ...közben a sztori jó volt, a stílus is, a fordulatok is, csak nálam az adott jelenetek nélkül is simán működöt volna, ha ezeket kihagyva 5-10percekkel rövidebbre vágnak 1-1 részt... (érdemileg semmit nem tett nálam hozzá, hogy tudtam, ki-kinek-hova szereti dugni a nemi szervét)

    ...amúgy nem csak ennél a sorozatnál tud ez zavarni: máshol is zavar, ha alapvetően túlzásba viszik a szexualitás bemutatását... példának még mindig Vince Gilligan-t tudom felhozni, aki bemutatta azért Saul és Kim kapcsolatát, de nem pakolt minden 2. epizódba 5perces filler dugást :D megvolt a 2 karakter közt a kémia, volt 1-1 kisebb jelenetük is, de ennyivel letudva... nem ez volt a sorozat lényege és semmit nem tett volna hozzá, ha ebből többet rak bele

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz HUTCHDB #70917 üzenetére

    Mellékhatás S02E09

    vártuk, hogy végre történjen valami, de nem... tömény f*ngreszelés megint 1 részen át, végén egy jókora cliffhanger-el szokás szerint... engem kezd egyre jobban idegesíteni a sorozat, asszony még bírja, de már ő is azt mondja, hogy kezd erőltetett lenni :DDD az újságíró csaj teljesen skizo viselkedése se tűnik fel senkinek, simán adnak neki egy n+1. esélyt... gyereket akar, de zabálja a nyugtatót, iszik, cigizik folyamatosan... aha, valószínű tényleg fontos neki :D ...elrabolják, utána kb ptsd-je van, egy légytől is megijed, majd megint az az első, hogy miként b*ssza át a jónépet a palánkon :C oké... másik oldalról nézve meg ott van ez a némber, aki már mindenkit legalább 3 soron megpróbált átcseszni, de nem küldenek utána legalább 1-2 embert, hogy figyelje minden lépését? simán keresztbe tehet még nekik és lelép? egyedül a színészt lehet dicsérni, mert rohadtul irritál, annyira jól alakítja a szerepét :DDD

    ...most gondolom akkor következő részre visszahozzák a rendőröket, bonyolítanak a szálakon, hogy a lezárásban legyen mit lezárni, de néhányat nyitva hagynak, hogy jöhessen a 3. évad... (arra én már nem fogok befizetni, mert a 2. felétől csak lejtmenetet érzek)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz HUTCHDB #70989 üzenetére

    igen, a színészeket írtam is, hogy tényleg nagyon jól hozzák a karakterüket :K

    amivel inkább problémám van, azok a logikátlan cselekedeteik

    a nőt már vitték, hogy kb beépítik valahol az alapba... kb örülhetne, hogy addig kapott már több esélyt is arra hogy visszafogja magát, de nem: ő akkor is tolja tovább :) másik oldalról pedig senki nem gondolkozik azon, hogy "ez már 5ször megpróbált minket átb*szni, miért ne próbálná meg 6odjára is?" (nem ártana esetleg tán kicsit jobban odafigyelni rá?) ...ja meg odamegy békülni gengszterékhez és még nekiáll fellengzősködni és arcoskodni? ...Ludmanné is meggondolhatta volna ott magát azzal, hogy "na jól van, elegem van nekem is, jöjjön az a beton" :D Balsai Móni tényleg nagyon jó színész: rég nem kívántam ennyire azt, hogy egy karaktert földeljenek már el :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    ez a nagy pénzrablás érdekes egy sorozat... 2 évadot leküldtem a héten

    mindenki dicséri, hogy mennyire jó lett, de nekem nem ütött akkorát... nem mondanám, hogy rossz, mert az alapötlet, a színészek és a környezet tényleg telitalálat :K ami nekem kevésbé tetszik: nagyon vontatott...

    2 évad kellett, hogy kijussanak, ezalatt pedig irtó repetitív volt az események sora: minden részbe kellett 2-3 kötelező cliffhanger, amit vagy a professzor zsenialitása oldott meg (ő már gondolt erre az eseményre és megvolt a kész megoldás) ...vagy 1-2 nem várt véletlen... esetleg 1-2 korábban "ellenséges" karakter segítsége :) aztán emellett fillernek ott volt csomó kötelező drámázás meg szerelmi szál...

    az egésznek ez a fajta felépítése az elején jópofa volt, de elkezdték rendesen túltolni :K és mindezt úgy, hogy már ezen a szinten nem érzem, hogy "hűűű, itt tétje van a dolognak, mi lesz most?" ...az lesz, hogy "úgyis röviden megoldják, majd lépünk tovább gyorsan a következő cliffhanger felé" :)

    ...ennek ellenére nem rossz sorozat: tolom tovább, mert kíváncsi vagyok merre tudnak a témával mozogni :)

    ui: ja és nálam az alapötlet is sántít, hogy "nem lopják emberektől a pénzt, mert ők nyomtatják maguknak" :) ...pénzügyből elég gyengére vizsgázhattak a készítők, mert azzal, ha beöntenek 1milliárd eurót a rendszerbe, inflációt okoznak... tehát mindenkinek ártanak valamennyit, akik azt a pénzt használják :) ...jó, nem 20% infláció lesz, senki nem érzi azonnal... de lesz

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz k-adi #71067 üzenetére

    ...ott is osztogattak a túszoknak, akik segítettek :) nem lesz jelentős infláció, de lesz valamennyi, mert csak úgy a semmire nyomtatták a pénzt

    ...na és itt is feltűnt egy 30+ éves casio óra s03e01-ben :) egyre több filmben/sorozatban van a szereplőkön w59/f91-es casio... nekem '94 körül volt egy 91-esem, amit tán 1400ft-ért vettünk és még mindig működik... (Ronnie O'Sullivan is olyannal szokta meccs közben az időt mérni... lehet pármillió fontja és 10font-os órát visel :) )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz pkaresz #71069 üzenetére

    ...persze, hogy lehet :K most 7-8ezerbe kerül... csak mire emlékszel te 30 évvel ezelőttről (műszaki cikkek közül), amit koppra ugyanabban a formában kapni lehet? :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz lemmy9 #71073 üzenetére

    szerintem láttam filmen én is, de már nem tudom hol :) az az óra általános iskolás fejjel kb a szent grállal ért fel... voltak tán orosz (?) koppintások, de egy casio mindent vitt (amúgy érdekes ez az óraviselés, mert 2001 után ahogy lett telefonom, leszoktam a karóráról... 1-2 éve pedig egy xiaomi band-el szépen visszaszoktam, habár ez nem kimondottan az órafunkció miatt praktikus, hanem hogy a folyamatosan lenémított telefon értesítéseit azonnal látom rajta)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    elkezdtem pótolni ezt a money heist-et

    nem rossz, de nem is érzem annyira átütőnek, mint amennyire felmagasztalta mindenki :K

    elég repetitív a sorozat azzal, hogy minden részbe raktak vagy 3-4 cliffhanger-t, amire persze ott volt a kész megoldás, mert "a professzor mindenre gondolt és betervezte a problémákat is, kész megoldással" :) egy idő után az izgalmi faktoron ez sokat rontott, mert nem éreztem emiatt, hogy bárminek is lenne tétje... most jutottam el az 5. évad elejére, ami viszont kb szembe megy az eddigiekkel... az eddigi profizmust most felváltotta a bakik sorozata: a prof 1 mozdulattal leveri a nőjének 90kilós exférjét, de az idegesítő hasas exrendőr csaj kiüti egy pillanat alatt? :DDD vagy profin őrzik a túszokat, majd engedik őket fegyverhez jutni, végül bezavarják őket a fegyvertárba? :C ja, a prof is simán beengedte a terhes csajt a rejtekhelyére? nem figyelte, hogy ki akar oda belépni? (amikor korábban mindenre volt 3 vészforgatókönyve... pont a bázis védelme nem érdekelte?) mellesleg az a nő kb utolsó hetes és úgy mozog, mint egy nindzsa, az se zavarja, hogy megerőlteti magát? :D eddig viszonylag jól össze volt rakva a sorozat, remélem nem megy át a végére gagyiba az ilyen idióta húzásokkal... a szerencsefaktorról meg akkor ne is beszéljünk, ami folyamatosan jelen van és szükséges ahhoz, hogy ne bukjanak

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bagyulajuve #71121 üzenetére

    S3-ban Neymar cameo-ig nem jutottál el akkor? :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bagyulajuve #71128 üzenetére

    én is munka mellett nézem félszemmel :)

    ez az s05 10 részes és a sok-sok cliffhangert felváltotta a töménytelen flashback meg filler :D vágták volna inkább 6 részre, sokkal jobb lehetett volna

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz HUTCHDB #71134 üzenetére

    megnéztem, engem annyira azért nem vitt magával :D

    és nem csak 1 malőr csúszott be az utolsó részekben:
    elkezdték erősen nélkülözni a realitást... kitalálták, hogy akkor előbbre hozzák a szülést és császár... ami után inkubátorra se volt szüksége a gyereknek és egy komplett éjszakát 1 hang nélkül képes volt szundikálni a Ludmann famíliával egy asztal alatt :DDD olyan szobában, aminek az ajtajától 2méterre folyamatos rendőri felügyelet volt... utána meg csak úgy hidegen (egyenesen a hűtőből) kapott kis tápszert, úgy a jó :C ennél már csak az lett volna nagyobb hülyeség, ha Ludmann Kata megszoptatja... arról nem is beszélve, hogy a örökbefogadást is kb olyan szinten kezelték, mint egy autó adásvételét... ahogy kiesett az anyjából, már vitték is a koraszülött gyereket... (ezt nem is az orvos intézi amúgy... talán úgy lehetett volna profin lejátszani, ha szimultán levezényli a doki az igazi szülést és Ludmann Kata kamuszülését: az igazi szülés végén pedig "elveszítik a gyereket" ...amit megkapnak Ludmannék és utána hivatalból anyakönyvezik, genetikailag az ő gyerekük, minden tiszta... csak ezzel át lett volna b*szva mindenki és nem lett volna szükség bénán megtekergetni a sztorit :D ...ebbe csak egy elég morbid szálat kellett volna bevinni: honnan szereznek egy halott újszülöttet, vagy hogy papírozzák le ezt a részét rendesen?)
    a nagy csavar a végén meg szerintem nagyon gagyi volt: bevágtak az előző évad végéről egy snittet, hogy "hoppá, ott volt ám egy csepp vér, nagyon figyeljetek" :DDD ...most fejezem be a money heist s05-öt és abban hányásig tolták az ilyen jellegű csavarokat... ez szvsz nagyon olcsó és bóvli eszköz... plusz eltelt kb 9 hónap és ennyi idő alatt nem takaríttatja ki egy cégvezető az audi-ját? :U főleg nem azután, hogy épp hullát takarítottak el? mellesleg minden nap poros-koszos építési területekre mászkál, hogy nézne ki 9 hónap után a beltér, ha nem takarítja? (ahol pedig a vércsepp volt, azon a lábtartón szoktam folyamatosan pihentetni én is a lábam vezetés közben, ha nem kell fékezni-kuplungolni, simán széttapossa egy átlagember is pár nap alatt)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bobalazs #71306 üzenetére

    ezt a régi Nick Fury-t akarom már egy ideje beszerezni és pótolni :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tasunkó #71364 üzenetére

    ...a Columbo nekem pont olyan, amit 10 éves korom óta bármikor képes vagyok megnézni :DDD szerintem minden részt láttam már minimum féltucatszor és még mindig képes szórakoztatni... Peter Falk tökéletesen hozta a karaktert, Szabó Gyula szinkronja meg zseniálisan jó volt hozzá :K és pont az egyszerűségében van a szépsége: előre tudja a néző, hogy ki a gyilkos, mégis képes végig lekötni... nem erőltettek akkor még kényszerűen mindenféle dupla meg tripla csavart, hogy "na, majd fogja a néző a fejét, amikor kiderül, hogy az volt a tettes, akit végig úgy próbáltak beállítani, hogy semmi köze a dologhoz, hanem a főhős legnagyobb cimborája"

    ui: az a legnagyobb problémám az újabb filmekkel/sorozatokkal, hogy nem találok olyan eredetit, mint Columbo volt anno... 20-30-40 éve még tudtak karaktert építeni... most meg tucatszám nyomják őket és csak hébe-hóba akad 1 jobb... gyakran megy otthon az M2 a gyerek kedvéért és van egy sorozat: Sissi hercegnő... oké, hogy próbálnak történelmi alakokról is valamit alkotni, hogy megismertessék a nevüket a fiatal korosztállyal, csak ő az érdekesség kedvéért kapott egy olyan speckót, hogy "beszél az állatokkal" :DDD bazz... sírok az ilyenen...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz pkaresz #72560 üzenetére

    ...nálunk meg még falun a söröző régi tulaja bokszolt, míg szét nem ment a térde: kb 185cm/90kg körül volt... mondta, hogy edzett anno európa bajnok nővel 60kg környékéről... gyors volt a nő nagyon, viszont az erősebb ütéseit se érezte :) ...más sportág, a lenti sorozatot pedig nem ismerem, hogy milyen harcművészeteket alkalmaznak benne... viszont a fizika az fizika... egy ütésnél pedig 2 dolog számít: az, hogy milyen a technikád (hogy tudod a tömegedet legjobban belerakni abba az ütésbe), valamint mekkora a tömeged, amiből gazdálkodhatsz :) ...épp ezért ha egy 40kilós nő tökéletesen eltalál, az nem fog úgy fájni, mintha egy 90kilós csap meg, rosszabb technikával...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz markknight #72563 üzenetére

    ...én ebből szerintem megvárom a teljes évadot: mandalorian-ból is azokat a részeket bírtam legjobban, amiben benne volt és kardozott :DDD andor-t elkezdtem, de 1 rész után nem visz rá semmi, hogy folytassam

    megnéztem 1 hét alatt a 3 évad mandalorian-t, de már kezdtem kaparni a falat: főleg, hogy a 2. és 3. évad közt rohadt nagy lukat éreztem.... Luke elviszi Grogu-t, majd a 3. évadban megint ott van? wtf? utólag olvastam csak, hogy oda meg kellett volna nézni a Boba Fett sorozatot, mert az adja a magyarázatot :U azt viszont direkt kerültem... na, a 3. évad mandalorian erősen izzadtságszagú volt: fő sztoriban egy tyúklépés előre, egy hátra, jobbra-balra, tömény f*ngreszelés... közben 1-1 béna sidequest elvitte a részeket, sőt ami nálam kiverte: a filler rész a birodalmiból átállt tudóssal, akit megszívattak... annak a résznek annyi volt a lényege, hogy megtudjuk: szereti a birodalmi kekszet :W

    ...a Rogue One-t is 1-2 hete pótoltam: nem volt az annyira rossz... tetszett, hogy a végén kb mindenki meghalt :D amiben viszont ezek a sorozatok felrakták a lécet: a minőség... abba nem lehet belekötni, mert minden egyes ilyen fél órás rész simán hozza a legújabb trilógia színvonalát látványban... és azokat a filmeket moziba szánták :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz pècsimunkás #72568 üzenetére

    ja tényleg Obi-Wan... asszem ezt beiktatom, míg teljes nem lesz ásóka s01 :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz minek?:S #72587 üzenetére

    ...poén lenne kicsit átrakni a fókuszt a sötét oldalra: pl Vader-ről sorozat, sok-sok kegyetlenséggel, fojtogatással :D ...vagy pl Thrawn-t felvezetni szépen, akiről itt-ott csak 1 kósza említés jön, hogy hujjujj az az ipse :D az a legnagyobb baj, hogy a Disney nem fog soha meglépni egy ilyen R-es ziccert

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz minek?:S #72593 üzenetére

    ...Darth Maul lezüllött és beugró szerepet vállalt az Insidious-ban :DDD

    ui: elkezdtem ezt a Kenobi-t... az első részben elég "Depi-Van Kenobi" :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz minek?:S #72617 üzenetére

    jó volt, összességében tetszett :K jó volt látni a régi szereplőket, Vader-t, lézerkardozást meg mindent... annyi, hogy utolsó részben az a 20perc búcsúzkodás nekem hosszú volt... tetszett az is, hogy bátran nyúlt a 2005-ös Revenge of the Sith-hez, ami magasan a kedvencem a 9 számozott rész közül (ott még bíztam 2005ben, hogy ha ezt a szintet viszik tovább a lezáró trilógiára, milyen jó lesz...)

    amin kicsit meglepődtem: hogy képesek voltak indulásnak egy néger nőre nagyon gonosz karaktert szabni? :DDD már azt hittem, hogy Disney-nél kinőttek valakinek a tökei... aztán gyorsan leesett, hogy "ez lesz ám a csavar: a végére szentet avatnak belőle, vagy minimum mártír lesz" :D ...be is jött

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz OPiiPO #72630 üzenetére

    ...pedig milyen jó lenne egy homo film a vukikról "túl az endoron" címen :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz VágniValó #72681 üzenetére

    ...ő pedig szerintem szakmában az egyik legjobb :K nagyon jók a karakterei, sorozatait pedig képes volt úgy felépíteni, hogy a BB és a Saul is kész-kerek történet... nem pedig rétes, ingadozó színvonallal... még az 1-2 filler epizód is jó lett, amit lazításnak betolt 50-60 rész közé... ez teljesen jó arány... nem pedig az, ami pl a last of us-nál, vagy a mandalorian s03-nál volt, hogy 8 részre jutott 3-4 totál indokolatlan filler, ami 1 lépéssel nem vitte előre a fő cselekményt...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz radi8tor #72714 üzenetére

    nem láttam, kb jövő hétre tervezem az elkezdését, hogy minimális kihagyással tudjam végig nézni, de az ilyen csavarok nálam nagyon lerontják egy film/sorozat szintjét

    spoiler
    pl az új trilógiába is tolták ész nélkül a mindenféle kisebbségi karaktereket, akiknek kb annyi szerep jutott, hogy valami csoda folytán mindig mindenhova véletlenül oda ette őket a fene és kulcsmozzanatokat oldottak meg :U
    ...ez kb már az a bóvli szint, ami a prison break lett a 3-4. évad környékére... amikor asszem panamai nagyvárosban, utcán sétálva "véletlenül" összefutottak a főszereplők :C 15-16 éve költöztünk szét egyik ex-el és kb 60 méterre vettem lakást onnan, ahol még mindig lakik... ennyi idő alatt 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor láttam... ők meg nagyvárosban utcán sétálva hopp egymásba futnak azonnal és mehet tovább a sztori :C legócskább eszközök egyike ilyen "véletlenekkel" megoldani, amit az írók máshogy nem tudnak

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz WayneGace #72717 üzenetére

    mehettek volna inkább a Thrawn-trilógia irányába 7-8-9. részre: abból az 1. kötetet olvastam és jó volt... legalább tudnánk valamit a karakterről, ehelyett most itt-ott csak említik meg ijesztegetnek vele, erre azt se tudjuk, hogy ki fia-borja és mégis miért kéne tőle rettegni :DDD

    Palpatine visszahozása meg kb az az olcsó szint, mint a hazai kormánypropaganda: ha nincs jobb ötlet, akkor 15 év után is elég Gyurcsányt előhúzni a kalapból :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz oriic #72758 üzenetére

    ez a "Doctor Who" téma engem valahogy soha nem tudott elkapni... kultja volt/van, nemrég pótoltam egy egész estés filmet belőle, hogy "akkor mi is ez igazán?" ...de nem indított el abba az irányba, hogy jobban elmélyedjek benne

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz markknight #72862 üzenetére

    elkezdtem, 5. résznél járok... tényleg elég lapos :) azon gondolkoztam el, hogy ki a franc találta ki ezt a "fénykarddal 360as pörgés" dolgot? :DDD ...1v1es kardpárbajban szerintem a legnagyobb ostobaság 1 pillanatra is hátat fordítani az ellenfélnek... simán hátba lehetne döfni az ilyen akrobatát

    Ahsoka-ból is nekem a fiatal verzió jobban bejött, mint akit kb végig látunk :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz markknight #72865 üzenetére

    ...na meg asszem a 4. részben a fénykardos f*szhelikopter Aurélió módra, az is mi volt már? :DDD csináljanak akkor pl láncos buzogányt fénykard mintájára, vagy íjat... :C

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz volandy #72890 üzenetére

    felét ledaráltam ma... tetszik :K kár, hogy nincs szinkronnal, mert asszony nem szeret szemüvegben feliratos filmet olvasni... (habár ha szinkronnal kijönne, simán újrázható)... ez eddig jobb anyag, mint a "you" :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz volandy #72890 üzenetére

    én a végén a monológot úgy vettem ki, hogy
    igazából keresi az igazi önmagát és ezt boncolgatja... annyi irányba meg kellett felelnie, hogy elnyomott magában mindent... most pedig felszabadult, megírta végre a könyvet, amit régóta tervezett és úgy érzi, hogy övé a világ...
    kicsit kiszámítható volt azért nekem a sorozat: gondoltam, hogy a piros esőkabátnak még szerepe lesz és nem hagyja ott a ziccert, hogy a férj fejéhez vágja, hogy "igazából őt akarta lelökni a szikláról" :K egyedül a leszbi vonalat éreztem totál feleslegesnek meg az ilyen szintű "kicsinyes bosszút" ...az meg nem fért volna be, hogy a fickót is megöli: az már gyanús lett volna, hogy rövid időn belül 3 halott a nő körül... :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #72968 üzenetére

    ...a sorozat alcíme lehetne "f*ngreszelés 8 felvonásban" :DDD úgy látom nem csak nekem húzták fel a szemöldököm ezek a dolgok ...mondjuk a nagy összecsapás a zombimód előtti rohamosztagosokkal is elég vicc volt... kb olyan volt a koreográfia, mintha egy táncpárbajt nyomtak volna :D na meg az indián lesétál teljes rohamosztagos szerkóban, kb célkereszttel a homlokán... hátha a friendly népek agyonlövik, majd a sisak leszedése után néznek, hogy "ez a barom minek öltözött be ellenségnek?" :C ki írta ezt a trágya forgatókönyvet?

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ijk #72996 üzenetére

    ...nem csak az, hanem amikor az indián bunyózik az izmos legénnyel, az megfogja és 1500méter magasról nem kidobja, hanem bedobja középre, hogy esélyt adjon neki :DDD pedig ha kifelé dobta volna, erővel onnan már nem jön vissza... persze utána amikor felbohóckodták a birodalmi hajóra, neki első dolga volt onnan ledobni a troopert... :C na, mondom "veled is ezt kellett volna csinálni 2 perce, te gyík" :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz grizlisandor #73000 üzenetére

    ...és miért tetőtől-talpig birodalmi gúnyában köszönt be a haveroknak? hátha üdvözlésképp pofánlövik? :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz markknight #73003 üzenetére

    ...azt is mondtam, hogy tiszta "táncpárbaj" koreográfiát tettek alá :D filmekben én mindig is bírtam, ha húztak egy meglepőt és a mindenki által várt hosszú párbaj helyett lerendezték egy mozdulattal... pl equilibrium ...vagy az a-team-ben Boscooo! :C

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz k-adi #73011 üzenetére

    ...Darth Maul eredetsztori, 18-as karikával :DDD az kéne

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ijk #73015 üzenetére

    azért pár képesség fantasyből lett behúzva: de jól meg volt osztva, hogy melyikeket használták a jedi-k, melyikeket a sith-ek és mik voltak mindkét oldalnak elérhetők :K lökdösődést használta mindkettő, fojtogatást, villámszórást a sith-ek... elmekontrollt a jedi-k... a (forgatás szempontjából) középső trilógiában volt Yoda-nak egy jópofa csihipuhija, amikor bebotorkált bottal, majd erőből ugrált-pörgött, bontották a barlangot, dobálták a sziklákat meg küldték a villámokat ezerrel :D ...az még úgy oké volt, majd a legutóbbi trilógiába betették a nekromanciát, ami szvsz rohadtul nem illik már ide

    ui: játékból én a jedi academy 1-et nyomtam végig párszor... így kb 20év távlatából tetszett benne a fejlődési rendszer :K jól ki lehetett benne húzni a fénykardot, hogy vissza lehessen vele csapkodni a sugárfegyverek lövedékét

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ragnar_ #73037 üzenetére

    ...annyival meg lehet neki alapozni, hogy betervezte a Wey-Yu, hogy az LV426 környékén vészjelet fogjanak és átvizsgálják a roncsot :K főleg, hogy a droid is elég rendesen rákattant... aztán annyi elég, hogy a korábbi találkozások is katasztrófába fordultak... nekem az eredeti sorozat pont azért tetszett, mert homály a xeno-k eredete: a covenant meg pont ezt taposta meg azzal, hogy dávid teremtményeivé tette őket :U akárhogy is folytatják, kukázzák ezt a részt és maradjanak meg a "misztikumnál"

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ragnar_ #73064 üzenetére

    ...ja, de a predator2-ben nem csak alien trófea akadt ott, hanem úgy rémlik sok egyéb is, amivel még lehetne mit kezdeni... :) és ehhez a vonalhoz a prey is kapcsolódott enyhén a 300éves stukkerrel... ha úgy nézzük a predator vonal sokkal átgondoltabb, mert nekik van már jó ideje elég fejlett technológiájuk ahhoz, hogy járhatnak mindenfelé vadászni és belefuthattak már több soron a xenókba :K ...a prometheus teremtéstörténes maszlagja szvsz feleslegesen sok volt ide és nálam pont azt kezdte kiölni a sztoriból, ami a lényege

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #73072 üzenetére

    nostromo ;) de amennyi sz*rban benne volt a cég, simán mögé lehet magyarázni, hogy benne volt a dolgozók munkaköri leírásában a felderítés... rég láttam már az első részt, de úgy rémlik hogy protokoll szerint jártak el, amikor a segélykérésre odamentek... :K küldözgették a hajókat mindenfelé és közben kb titkon "horgásztak"?

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz genndy #73075 üzenetére

    ...rég láttam :) simán foltozható hozzá akár előzménynek is ilyen "jól megdöglünk mind" sztori :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Mr K #73088 üzenetére

    ...én mint kb. 3 évtizede "Columbo-szakértő" azt mondom, hogy itt is be van mutatva rendesen a gyilkos motivációja és az egész bűntény is, részletesen :K nagyrészt tényleg gazdagok az elkövetők, de LA-ből kiket mutassanak? ...szerintem minden részt láttam már minimum 5ször és ha nem tudom, mit nézzek este, odakapcsolok valamelyik epizódra, ami épp megy pl a Jockey tv-n :D ...nem tudom megunni... Peter Falk zseniális volt abban a szerepben... pont ez hiányzik a mostani filmek és sorozatok nagy részéből, hogy ilyen hiteles, jól eltalált karaktert alkossanak... elmúlt 10 évből kb csak a Lethal Weapon-ös Clayne Crawford-ot tudnám említeni, aki tökéletesen hozta az elmebeteget... aztán sajnos kiderült, hogy nem szerepet játszott :D

    Columbo-ra vissza: számomra azért is zseniális az a sorozat, mert nem tartogat dupla meg tripla csavarokat azzal, hogy az első 15percben látod a gyilkost és a bűntényt... mégis le tud kötni a színészi játék és a szórakoztató faktor miatt :K gyilkosok közül az igazi elitből egyszer volt egy sejk (diplomáciai mentesség alcímmel), egyszer meg egy szenátor(jelölt?), az összes többi ilyen étterem tulajdonos, író, rendező, színész, fogorvos, magánnyomozó, bűvész, építész, tudós, orvos (funfact: Spock a Star Trek-ből), karmester, ügyvéd, tábornok, stb... de akadt csóró, de feltörekvő diszkótulajdonos meg rendőrtiszti főiskolás hallgató is :K

    ui: ja és Columbo-nál a "katarzis" nem az volt, hogy "győzött az igazság és a gonosz megint jól megszívta", hanem hogy kb a gyilkos megismerésétől kezdődően tudta, hogy ő lesz a ludas, őrületbe kergette és a végén mindig valami frappáns csavarral jól leleplezte :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mephi666 #73089 üzenetére

    +1 érdekesség a Columbo-ról: szállóige a "Columbo felesége", akiről minden részben beszél, de soha nem látjuk... igazából szerepel a felesége pár részben: Shera Danese... aki kb 20 évvel fiatalabb nála és forgatások alatt ismerte meg: 1977től haláláig házasok voltak... :)

    ui: kb 11-12évesen anyukám ballonkabátjával meg egy barna rajzlapból hajtogatott szivarral különdíjas lettem falusi farsangon Columbo jelmezzel :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bagyulajuve #73189 üzenetére

    ...nekem is :K a BB-ben úgy éreztem, hogy a vége felé kezdenek kicsit szétesni a főszereplők, a Saul viszont sokkal jobban össze lett rakva... (pedig előtte kicsit húztam a szemöldököm, hogy "mellékszereplőből komplett sorozat? tényleg van ennyi a karakterben?" ...bőven volt :K )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    Berlin

    ...nem akartam elsőre, mert "mégis milyen már spinoff egy mellékszereplővel?" ...aztán elkezdtem és nem indult rosszul: nem hosszú, 8 rész, de mintha a 6nál kifújt volna és azóta csak reszelik a fingot ész nélkül :D ...félek, hogy nem fog tetszeni a lezárása (és nem azért, mert nem lesz happy end)

    spoiler annak, aki még nem látta:
    6ig tényleg jól épült: megtervezték az akciót hosszú idő alatt, hetekig dolgoztak megfigyelésen, kivitelezésen, kisebb-nagyobb döccenőkkel jól is ment... 6. részre megvan a szajré, ott van náluk, még azt sem tudja senki, hogy mit nyúltak le és mennyit.... "de várni kell, nem szabad az éjszaka közepén kijelentkezni a hotelből, mert az gyanús lesz" ...mégis miért kéne kijelentkezni? akkora szajréval a világból kimehettek volna, mire a rablást észreveszik... maguk után meg csak néhány kifizetetlen hotelszámlát hagynak... ja de még mindig nem: páran kitalálják, hogy buliznak... ehhez meg a c*gánylány akaszt a nyakába egy 4milliós ékszert, amit órák alatt el is hagyhat :C oké... sorban jönnek ezek az idiótaságok... amilyen profi volt hetekig a kivitelezést, most eszméletlen tempóban vágják saját maguk alatt a fát... ja és persze összeáll egy csodacsapat csajokból: a francia rendőröktől volt egy nő, aki mellé becsatlakozott már Alicia és Rachel a money heist-ből :C együtt meg kb olyan tökösek, mintha Rock, Statham és Vin Diesel nyomná trióban :D fizikai fájdalmat kezd okozni a sok hülyeség... na meg hogy Berlint is a p*cse viszi előre és igyekszik ő is mindent rendesen elszúrni

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz dgyuri0123 #74136 üzenetére

    ...pedig az eleje még szerintem vállalható: ott még nem volt túlsúlyban a hülyeség :DDD

    ...ja meg párhuzamosan Reacher S02-t is nézek: ezzel az Alan Ritchson-al nem tudom mennyi spenótot etettek a 2 évad közt, de mintha még nagyobbra nőtt volna és kemény, mint a szög :DDD (itt mondjuk sejtem, milyen dupla meg triplacsavarokat akarnak a végére erőltetni)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák