Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz paatrick #59001 üzenetére

    Szerintem rossz passzban sasoltad meg.
    Elég rendesen elmarad az eredetitől, de azért simán nézhető.
    A dizájn, ahogy írtad te is, nagyjából elsőrangú, azon sokat melóztak, érezhetően szerették a részleteket.
    A többi baj jó része abból ered, hogy ami rajzfilmen, pláne animében jól mutat, illetve hatásos (a közel állókép-szerű kimerevített pillanatok pl.), az filmen nem működik olyan jól. Ebből következően aztán az ütősnek szánt, rövid szövegek se. Ide tartozik, hogy a magyar fordítás mindenhol nagyon béna, amikor dögös akar lenni - de ez nem a film hibája. Szinkronnal nyilván meg sem próbálkoztam, eléggé zavar már az angol is a japán helyett.
    A vicces anime beállítások filmen szintén izzadságszagúak tudnak lenni, ebben itt mindenképp.
    Faye karaktere fogalmam sincs miért lett kiherélve, valóban mellé mentnek tűnik rendesen - talán ez a legrosszabb nekem eddig.

    Ha ezektől nagylelkűen eltekintünk (akinek nincs meg az originál, könnyebb dolga van), kaptunk egy egyedi látványvilágú űrkovbojosdit és ez már valami.

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák