Új hozzászólás Aktív témák

  • VágniValó

    addikt

    Lefutott jó pár dolog mostanában, ami bitang jó:

    -For All Mankind (Kinnaman/YOLINDEN miatt szedtem le, de a sztori tartott meg és az erős mellékszereplők) Nálam 10/10, így kell ezt kérem. Kár, hogy áll a 2. évad

    -The Morning Show Na, ugye hogy lehet erős női szereplőkkel drámát csinálni? 10/10 ez is. Lekötött elejétől a végéig, tetszik, hogy miként kezeltek egy irtó kényes témát demonizálás vagy 1dimenziós propaganda nélkül. Itt jegyezném meg, hogy nagyon fura élmény volt egy olyan végtelenül kedvelhető figurát, mint Steve Carrel, egy ilyen megkérdőjelezhető (de csak félig rosszindulatú) balfék szerepében látni.

    -The Last Kingdom mind a 4 évadot bedaráltuk párommal hetek alatt. Arseling, Arseling ARSELING! Sokan írják, hogy ez egy remek sorozat, ha beakarod gyógyítani a Game of thrones okozta sebeket. Nos, szerintem ez a sorozat attól többet ad; tökéletesen elfelejted a GoT-ot, és ha emlékeztetnek rá csak nevetve legyintesz. Sándor Clegane óta nem láttam olyan jó karaktert, mint itt Leofric. Erre kevés a 10 pontos skála. MÉG :R

    Ami simán jó:

    - Perry Mason: 10/halvány 8. Fura ez, amikor elkezdesz nézni egy detektív sorozatot, ami átmegy the people vs OJ.Simpson-ba. Nagyon tetszett a régi angol nyelvezet, hogy a büdzsé miatt gyönyörű & korhű & izgalmas is volt, + keserédes de erre számítottam is. Olyan szemtelenül ágyaztak meg a 2. évadnak, hogy én pirultam el a producerek helyett. Ez csak az első évad volt, a folytatásra meg fog érni. Matthew Rhys-t meg amúgyis szívesen nézem, jól áll neki minden komoly szerep, mert nem egy holivadi mű feje és alkata van, hanem olyan "a szomszéd srác" szimpátia. Van kismillió Perry Mason regény a moly szerint, remélem a könyvesboltok betáraztak, mert jövök :DDD

    - Space Force: Olyan vegyes dolgokat írtatok róla, hogy felkészültem a csalódásra. Nem az lett! Könnyed limonádé, ami keresi a maga stílusát (pl a legelső rész az abszolut a csupasz pisztoly stílus volt, már csak a szekrényből random kieső vernyákoló macska hiányzott). 10/7, simán megnézem majd a 2. évadot, remélem jót fog tenni neki. Néhol kínos humor, mint a The Office-ban, néha szóviccek, néha infantilis idióták magas pozícióban, mikor mi. The Orville is a 2. évadra lett egy egész, remélem a Space Force-al is ez lesz.

    Szerencsére mind jó sorozat, szarba már nagyon régen léptem khmm Wokemen, azaz bocsánat Watchmen...

    "Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Új hozzászólás Aktív témák