Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz localhost #5241 üzenetére

    És én erről is lemaradtam :(:(:(:(:(

    Miért jobb a SÖR a Pc moddingnál?

    Mert kellemesen izzaszt meg+ nem kerget a sírba...+ 40 év után ,de akkor izgalmasabb az ember életének a filmje :DDD
    jah egy este lazán elbírsz több sörrel is :C ...több Pc vel? :U
    A sör csak aprádonként kerül többe mint a Pc ....
    A sört hűteni egyszerübb feladat mint egy agyonhúzott Szendi B-t
    Egy átlagos hűtő elbír 6-12 db sörrel egyszerre !!! Ugyanaz a hűtő mókásan nézne ki 6 db szerteszét kilógó hőcsővel...
    A sör-t a nem Pc fanatikus haverokkal is megoszthatod..
    Sörrel lehet túlhajtani pc-t ..pc vel túl sörözni? (bár embere válogatja :D)
    A sörhöz könnyű hozzájutni....bizonyos pc-s kacatokhoz idő és kötélm idegek kellenek !
    A sörözésnél ritka az ÚN kékhalál !!! (nemmondom előfordul ,de ritka)
    Sörrel még nőzni is lehet......Pc vel ez a kör drasztikusan leszűkül :DDD
    A sör remekül illik egy sokfogásos vacsorához és akár ! egy lakásavatás kelléke is lehet..
    A sörhöz elég egy low cost operációs rendszer..azaz irány a hűtő..kivesz, kinyit..és glugy glugy XD
    Sörrel akadásmentesen megy a filmnézés 99.999999% ban
    Sörrel a kézben lehet telefonálni+tv-t nézni / bámulni az asszonypajti új cipőjét
    Custom pc házba belefaragni egy nem odaillő cuccot eléggé idegörlő...Sörözésnél azt a nem odaillő aluminium darabot 1 perc alatt lehet likvidálni !

    :K :U :DDD

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • looser

    addikt

    válasz localhost #9680 üzenetére

    Nem is hasonlítasz az avatarodra :-)

    (#9684) Jhonny06: ez tényleg rohadt kellemetlen. De már letojom, le szoktam hűttetni, amit szeretnék inni, mondjuk már olyan is volt, hogy az elfogyott :-/ De még mindig a legjobb, csak lehetne nagyobb a hely egy picivel.

    [ Szerkesztve ]

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák