Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz Jhonny06 #6974 üzenetére

    hol kaphato ez a duvel pack? amugy a delirium red szerintem is jobb a kasteel rougenal :k

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • pohár

    félisten

    válasz Jhonny06 #6974 üzenetére

    most pont akciós a Metroban a 6-os "karácsony ízű" ( :D ) Corsendonk pohárral (finoman elhintettem itthon, hogy ez jó árban van, remélem csörögni fog a fa alatt a csomagom :D ), meg 6-os (vagy csak 4-es?) Delirium Tremens is, ugyancsak karácsonyi edísön, bár itt pohár nélkül

    Duvelért még pénzt nem adtam ki, régebben itt olyat mondtak, hogy kicsit kommerszebb itóka, 600-700ft-ért nem vágyom egy csalódásra :))

    a Sparba remélem sikerül benéznem, és még sör is marad majd...

    amúgy ezek a karácsonyi verziók miben különböznek a simától? kis fahéj (többek közt) esetleg?

    [ Szerkesztve ]

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

  • adster

    tag

    válasz Jhonny06 #6974 üzenetére

    Jaja, egyébként én is így vagyok/voltam vele, tavaly kaptam egy 6-os pakk Corsendonk Christmast, aztán egy kicsit kétségbe estem, hogy "de hát emellett nekem még rengeteg kóstolni valóm van" :DDD , szóval elég lett volna egy, de aztán természetesen nem kellett kiönteni őket :D , a tesztalanyok után minden estére beszorítottam még egyet ezek közül is, meg aztán a pohár is jól jött. És egyébként azt kell, hogy mondjam, szerintem a legjobb karácsonyi sör, amit ittam, még most is a számban érzem az ízét, úgyhogy ha valamiből, akkor pont abból megérte a 6-os pakk.

    De én sem feltétlenül a pakkokra gondolok, azok sokszor egyáltalán nem érik meg, bár én erre a Corsendonkra tavalyról úgy emlékszem, hogy valami szuper árban volt, mert a mostani METRO-s újságban vmi 650 körül van darabja, akkor nagyjából 4000 Ft lehet a csomag... Na, annyi tuti, hogy nem volt tavaly... :(((

    Inkább úgy értettem ezeket a karácsonyi söröket, hogy minden webáruházban (amit mutattál, az is) ilyen hatalmas dobpergéssel reklámozzák, hogy megérkeztek a karácsonyi sörök!!!!
    Aztán csukott szemmel is meg tudnám mondani, hogy a Corsendonk, Delirium, Scaldis/Bush, Bocq/La Gauloise, Golden Carolus négyesről lesz szó... :F

    Nyilván vannak olyanok, akiknek ez 10 év elteltével is újdonságként hat, de ezeket lényegében egy nap alatt végig lehet kóstolni, nem még hosszú évek során, és nekik kicsit szerintem sekélyesként fog hatni ez a fáradt kínálat. Egy kis ötletességet, igényességet hiányolok, hogy ne mindig ez a 4 darab szerencsétlen sör figyeljen már ott a polcokon...

    http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

Új hozzászólás Aktív témák