Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz proci985 #21736 üzenetére

    Roppant praktikus :-D Amolyan buli előtti beállás, amikor még olcsón meg kell úszni, mert bent már sokszoros áron megy az ital. Annakidején párszor lementünk az Esso diszkóba, 10-ig ingyen volt, azt hiszem lányoknak utána is, és a jó kis félliteres Péter Pál rumot kellett instantba (tök jó ez a szó, ma már harmadjára írom le :D ) letolni, de állt a sor a bejáratnál, mert befelé motoztak és ha valaki nagyon kilógott, pl. szerhasználat, legyen az bármi is, azt biza elküldték. Szóval pár lépéssel a bejárat előtt szétdobtuk a cuccot, ami már bent ütött be, szóval még kvázi józanon át tudott libegni az ember, ha ügyes volt. Ha viszont elhúzódott az előtted lévő csekkolása, akkor bukta volt. Egyszer a kései Zöld Pardonnál sikerült bénáznom; ekkoriban már két darab 200Ft-os érmét kellett egy szerkezetbe dobni, ami a pénz beérkezése után pár másodpercre kinyílt; ha valaki emlékszik, annakidején a metróba bejutni is ilyen szerkezeteken keresztül lehetett, ez volt lényegében a vonaljegy. Szóval bedobtam a két darab kétszázast, előre léptem, megszédültem egy pillanatra, mentem volna tovább, de bizony lezárult addigra, így egy korsó Sopronival kijjebb lettem... Hiába, figyelni kell :-)

    (#21737) Ereshkigal: jó lesz, bár nem tudom, neked jó-e, ami nekem az :-) Szerintem köröket ver pár átlag hazai kisüzemire is (és ez egyben válasz FPSTunker tablettásbor hasonlatára is :-), ha nem kap be semmit. Fertőtleníteni kell itt is és alaposan, nincs mese, hiszen itt nem forralsz semmit, szobahőmérsékletű a cumó.

    (#21739) [CsuCsu]: ettől függetlenül kíváncsi lennék, mi történne, ha nem is visszavizeznék és CO2-znék a kedvenc ipádat (Pliny the Elder, King Julius?), hanem sűrítményeznék és többezer km-re elszállítva őket a világ minden táján ügyeskezű főzők visszaalakítanák (a főzde által használt víz jellemzőit alkalmazva (ásványi anyagok, PH szint), az eredeti élesztővel, megfelelő erjesztési hőmérsékleten) és összehasonlítani az eredetivel. Érdekes kísérlet lenne :-)

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák