Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz [CsuCsu] #21719 üzenetére

    pontositok: fel deci sipperkent kb megitelni szerintem eleg, testes BA cuccokbol (amit az ember adott esetben amugy is borkent / likorkent iszik) adott esetben elvezheto pl normalis Islay kostolopoharbol, ipabol es ivosorbol viszont tenyleg hasonlo a helyzet, mint megkostolni valamit KEGben, csak utana nem tudsz kikerni belole egy rendes adagot ha benne van a wow faktor.

    pontosan megitelni viszont keves lesz. van par sor, aminek folyamatosan valtozik a karaktere ahogy melegszik es ahogy szellozik.

    ---

    viszont a fozdenek jo, 100 euro volt (es lehet feljebb tolni mert ugyis sokan veszik es eloszlik!), nehogy mar csak 2ot adjal ra mert a harmadik pici korty vegen befigyelt az etanol, csak nincs meg egy decid validalni, hogy biza komoly hiba csuszott a minosegbiztositasba, meg amugy is toltik a kovetkezot ameddig te checkinelsz. meg amugy is draga volt, meg az X fozde ami allitolag sose hibazik (bar egesz uveget meg sose ittal toluk es ket hete is mintha meglett volna az etalnol, vagy az az Y vagy Z volt?), meg hype, ez biztosan very good volt, nem?

    mondjuk engem nem erint, ami hivatalos forrasbol nem kaphato az nekem nincs :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák