Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz [CsuCsu] #16841 üzenetére

    a maradek ami nem jut el meg kb az amibol foznek ket hordot, hagyjak allni, aztan egy feszten optimalis korulmenyek kozott kitoljak (ez mondjuk skandinaviaban is igy van)

    aztan veletlenul kijon egy csomag a sved piacra (600-12000 uveg jellemzoen) es beszakad az untappd ertekeles, mert a korites nelkul annyi penzert mar mindjart nem olyan jo a cucc.

    voltak errol pszichologiai tesztek, az extra talalas felfele fogja huzni az ertekelest, a bemutato foleg (ettermekben nem veletlenul szoktak kombinalni, nagyobb lesz a megelegedes), tetejeben ugye ritka akkor meg foleg biztos jo. ha meg eleg draga az eleve limitalni fogja, hogy ki vesz belole, ld a 100 euro / uveges amerikaiak.

    mondjuk itt a heten jon a cigar city zukhovja, kivancsi leszek.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Jhonny06

    veterán

    válasz [CsuCsu] #16841 üzenetére

    Igazából ez a beer geekség is olyan, hogy vannak mondjuk a "kommersz high-end" imperial stout-ok, viszonylag megfizethető áron és könnyű elérhetőséggel, onnantól meg minden más már annyira nehezen beszerezhető, hogy ár-érték arányban abszolút nem éri meg. Ez a tipikusan "80%-kal többet fizetsz egy 20%-kal jobb sörért" (vagy nem is annyival drágább, de jóval több utánajárást igényel a beszerzése).

    Én még nem ittam olyan sört, ami mondjuk egy kommersz ár-érték bajnok imperial stout-nál _lényegesen_ jobb lett volna. Mármint amikor úgy csúszik le, hogy "aztakurva". Leginkább a beer geek-ek is belemagyarázzák csak. Rengeteg pénzt kidobtam már sörökre, de egyre inkább azt érzem, hogy ezentúl maradok a kommersz vonalon jobbnak/legjobbnak mondott daraboknál, mert a többi nem éri meg.

    "A svedek az amcsik kozeleben sem jarnak a high-end imp. stoutok teren"

    Igazából csak erre reflektálva írtam, ezzel a mondattal nagyon nem értek egyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák