Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz somasz #12244 üzenetére

    Oppigårdbol a Thurbo Stout / Thurbo Double az ami tenyleg zsenialis, foleg az utobbi. kb a JackHammer szintje. Electric Nurse egy kis gyarto, parfele soruk van, szoval a tobbi mikrofozdehez kepest kb stabil, par termekbol allo portfoliot tartanak, viszont evrol-evre megbizhato minosegben. Tehat nincs az, mint az Omnipollonal es a Duggesnel hogy haromszazotvenketfele sort foznek, aztan neha telitalalat a cucc, neha meg nem. Omnipollo / Trillium Outside the Linesbol pl vettem ket uveget (kivancsi leszek) es kb ez az elso imperial stout toluk amit boltban talaltam, viszont Duggesbol par eve irdatlan mennyisegu gyumolcsos fozetuk volt es azt hiszem ugy a harmadik utan tobbet mar nem vettem toluk (meg mastol sem) gyumolcsos sort.

    Coffee Gorillat meg nem probaltam.

    ICAban 3.5os varians van a Bulldogbol. a Sitting 6+os es lenyegesen szelesebb teste van, bar izre a ketto azert hasonlo.

    Flat Tire egyebkent teljesen jo (a Brutal Brewing felerol beszelunk, ugye?) :). a tobbi emlitett viszont azert szerintem mas ligaban jatszik test szempontobol.

    Carnegie altalaban csak Stockholm / Uppsala korul kaphato, meg a Centralstation melletti brutalnagysystemben Göteborgban.

    Naturhistoriska ajanlott ha az ilyen mokat szereted, de viccen kivul egesznapos program:).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák