Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Hallosz #215 üzenetére

    Ha a kép nagy része statikus, csak pár dolog mozog, illetve azok nagyobbak, akkor egész jól működik az, teljesen használható.
    Viszont esetemben ez ritka. Viharos tenger pl valami ótvarul néz ki (szinte a teljes kép mozog), pedig nappal fotóztam, hátulról sütő napfénynél.
    Konferencia, ilyesmi teljesen megöli a jpeg motort.
    Valszeg raw-ban amúgy nem lenne ez ennyire fos (csak balfasz vagyok mindenféle képszerkesztő meg manipuláció progival, és annyira nem érdekel, hogy ezen változtassak, inkább kidobok az ablakon irgalmatlan mennyiségű pénzt, és le vagyok tudva évekig kényelmesen).

    Konferencia pl olyan, hogy a kép felén csomó pici részlet (fejek, arcok, szemek, hajak, ruhák, stb) mozog összevissza és nem egy irányba. Ez teljesen megöli a cuccot.
    Mivel nekem olyan az élethelyzet, hogy a közeljövőben (értsd: következő két éven belül) valószínű több konferencián is részt fogok venni, meg ha minden igaz, lesz egy utam Tokióba (ami szintén nem arról híres, hogy alig van ember, statikus a kép nagy része), ezért számomra ez egy használhatatlan kamera.
    Ha ilyen ritkán lenne, akkor persze, kit érdekel.
    Utca, épület, kutya, gyerek, stb-re jó a samu is teljesen.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák