Új hozzászólás Aktív témák

  • Peetee(tm)

    aktív tag

    válasz Krisszz #307 üzenetére

    Teszteredmények vga-k-ról: [link]
    [link]

    a linkek amiket bellesztettél azok nálam elég hülye oldalra lépnek fel, semmi nnotifajta nincs ott :F na mind1 nézd meg jót linkeltél-e :F
    őszinte leszek, nem akarlak lebeszélni sony notiról, de sztem pontosan járj utánna mi hogyan működik a sony esetén, pl.: garanci hogyan működik? pótalkatrészek mennyibe kerülhetnek mellé(akku), bármi egyéb amit a sony a saját kollekcióüjához gyárt, stb...

    Én mit ajánlanék? ha szinte neked csak munkaállomás jellegű masszív, stabil sok garos gép akkor DELL -inspiron 6400-es. vagy egy picivel olcsóbb, de nagyobb grafikus teljesítménnyel rendelkező gép, akkor MSI 655/677/735/745 széria valamelyike. viszont nem tudom mi az az ár amit rászánsz, ha ezt tudnám akkor szívesen segítenék megtalálni neked a legoptimálisabb notit...
    hangfalat lehet rájuk kötni, méghozzá a 2 jackdugós kiszerelésű noti max 2.1-es hangcuccal bír el, de a már 3jackes tudja a 6csatornás, azaz 5.1-es hangszórást.

    előljáróban ennyit, ha lenne valmi egyéb kérdés, vagy nem igazán értesz valamit akkor nyugodtan kérdezz!!! :R :DD :C

    Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

Új hozzászólás Aktív témák