Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz cOxeR #17592 üzenetére

    Á, ügyfwlet nem keverném bele. Ja, és bocsi ha néha olvashatatlan amit írok, de nem nagyon látom a törött képernyőn. :D

    Értme amit írsz, igazad is van! Félre értesz, de valószínű hogy én fogalmazok rosszul. :D
    Tudom, az objektív más tészta, de Canon vonalon korábban a markolatról, a vakuról, akksi, stb ugyanúgy vélekedtek, de nekem vagy szerencsem volt, vagy nem tudom, mert soha semmi gond nem volt.
    Persze obi más tészta.

    Én egy ideje megrendeltem a GM-et, várok már egy ideje rá, csak megállt bennem az ütő, hogy itt elkezdik nekem nyomni, hogy hülyeseg volt, mert töredék lóvé, azt full partiban van a Tami, stb...
    Na ezt nem akartam elhinni, ezért érdeklődöm.

  • mikrofon

    addikt

    válasz cOxeR #17592 üzenetére

    Egyetértek.

    Ez már ez a szint, ha a fotós látja, érzi a különbséget és ez számára fontos akkor igen is GM. Abszolútértékben viszont a mai technológiai szinten lévő lencsék simán hozzák az elvárható, az ügyfelet vagy a családot kielégítő szintet.
    Az ügyfelet is csak akkor fogja érdekelni a lencse márkája, ha mondjuk fogcsikorgatva kiadja a pénzt a "drágább", de profibb fotós számára esetleg márkafanatikus, aztán még az eseményen észre veszi, hogy a "magas" ár és prémium szint ellenére mindenféle "olcsó" kiegészítőket, eszközöket használ... Mert ugye más területekről az emberek többségének az az információja lehet, hogy az "utángyártott" és/vagy "helyettesítő márkák" termékei azért olcsóbbak, mert gyengébb minőségűek, hamarabb elhasználódnak vagy megbízhatatlanabbak...

    Egy biztos, hogy Tami nem lesz egyelő GM lencsével és feltehetően a G lencsével sem. Az viszont valószínű, hogy jó fenyérős alap Zoom lesz....
    Azért 2.200 USD vs. 800USD árú termék biztos nem ugyan azt a szintet és értéket képviseli.. Még a 24-105/4G lencse is 1.300 USD. Tehát még ennél is 40%-kal olcsóbb... Ez azért jelzés értékű....

    Én remélem sokan lesznek elégedettek a Tami 28-75/2.8 as lencsével. Csak ugye a helyén kell kezelni....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák