Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz dh66e #9974 üzenetére

    A Dune-hez nekem remekül működik a Dune Explorer. Korrekt borítót, tartalmat, hátteret egyszóval indító felületet készít.
    A belső lejátszót csak mint lehetséges alternatívát használnám, de ha már abban is adott hogy borítót lássak, akkor miért ne, viszont nem nagyon akar összejönni eddig egyik programban sem. Nem katasztrófa, csak bosszant, mikor valami nem úgy működik ahogy kellene és itt megint egy ilyenbe futottam bele, mint a Plex-nél amit azóta letakarítottam mindenhonnan.

    Más: Most ott tartok, hogy ha napközben sokáig nem kapcsolok rá egyik prémium csatornára sem, amihez előfizetői kártya kell, akkor odakapcsolva jön a hibaüzenet, hogy a "Csatornát titkosítják, vagy nem lehet dekódolni". Már kikisérleteztem, hogy ilyenkor nem elég kivenni a Smart kártyát, vagy teljes áramtalanítás, vagy a Smart CAM modul ki/be ami után nézni lehet ezeket a csatornákat (HBO, Cinemax stb).
    Szerintetek ez TV vagy a szolgáltató által adott Smart CAM modul hibája? A Digi-nél azt mondták telefonban, hogy ez a TV hibája, de ebben nem vagyok biztos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák