Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyot

    őstag

    válasz dh66e #21258 üzenetére

    A kadencia helyesség Kodiban is állítható, de holnap megnézem szerintem archos alapban kadencia helyesen - legalábbis én nem láttam semmilyen akadást, pedig ezeket ki szokram szúrni - Kodi és VLC-vel szembetűnő voltak a video kis rezzenései
    - mint láttuk az 5.1 marhán nem is működik itt, így ez lehet valóban hiány - gyárival lejátszóval gondolom megy,de az meg nem éppen paraméterezhető
    - feliratot jól be lehetett lőni ennél több nem kell - archos és kodi esetében is
    - video formátum támogatást már elhiszem hogy gyenge,még a tv Ph!-s tesztjében is voltak hiányosságok - de azért egy tesztcsomagot lefutattnék rajta - hol találok ilyet?

    Joshi:
    Ja sejtettem hogy ilyen lesz ami nem megy, bár lehet megnézem kiv vagyok mennyire döglik meg egy BD iso-t ha egyáltalán tud vele kezdeni valamit.

    Balerik:
    4K világ egy nagy kamu, és ha a kis mobil viszi a fullHD-t és viszi, akkor is fura nekem hogy a tv hw-e miért ne vinné rendesen. Végignéztem 1-2 fullHD filmet rajta már és nem volt vele gond.
    Hogy miért építenek a népek HTPC-t azt nem tudom, de mivel külső droid dobozok ahogy hallom igen jók tudnak lenni, így manapság valszeg egyre kevesebb ember lesz aki annyit áldoz htpc-re.

    Blaise
    Mert te mit szoktál nézni rajta? Boltban vásárolt BD ISO-kat vinyóról vagy hálózatról ugye? :)

    [ Szerkesztve ]

    Má' nem

Új hozzászólás Aktív témák