Új hozzászólás Aktív témák

  • Lupus70

    csendes tag

    Sziasztok.
    Múlt héten nem bírtam ellenálni a 75ZF9-nek az alza-n. Eddig kerestem világos nappaliba valami jó tv-t, megvettem és most 14 napig tesztelem a végleges döntésig. Mivel 18-as modell és a tesztek sem voltak valami rózsásak voltak komoly fenntartásaim. Főleg az 1730:1 kontraszt volt ilyesztő... :F , de úgy voltam vele, hogy egy Master Series nem lehet olyan rossz... Szerencsére az AV forum ZF9 tulajokat olvasva kiderült, hogy a 65-ös verzió 104 zónával tényleg jóval gyengébben szerepel, de a 75-ös méret remek képpel rendelkezik.
    Mivel látom, hogy újra van belőle az akciós áron, másoknak is ajánlom figyelmébe a tv-t.
    Eddig le vagyok nyűgözve, persze ez sem tökéletes.
    Pro: 1700Nit, 288 zóna, brutál fekete, kontraszt, képfeldolgozás, gyors menü, ár, frissítések, betekintési szög
    Con: Virágzás van HDR-nél, de a magas fényerő miatt nagyon keresni kell. Amit a teszt videók mutatnak az nem látható olyan mértékben. Nagyon megtévesztő.
    Hangja pocsék, -távirányító ,- tükröződés
    Sokan írták, de nagy igazság: a kinézett tipust nézd meg saját szemeddel és úgy dönts. A YT csak iránymutatást adhat. Tudom, hogy a kontrasztja nem egy Oled, de a HDR teljesítmény olyan szinten lenyűgöző, hogy eddig úgy tűnik marad a TV. Ezért az árért, ebben a méretben még nem láttam jobb képpel rendelkező LCD-t.

Új hozzászólás Aktív témák