Új hozzászólás Aktív témák

  • Lamberd

    tag

    Sziasztok!

    TV vásárlás elött álok, kérem a segítségeteket a típus kiválasztásában. Költöztünk és a nappaliban L alakba van egy 3x3m földig érő teljes ablak, déli fekvésű a lakás egész nap fulba kapja oldalról vagy elölről a napot. A meglévő 60’ -os régi plazmánkat csak teljes sötétítés mellet lehet ilyen fény viszonyban nézni ami nem túl előnyös így a fény erő a legfontosabb szempont a választásnál. 65’ -os méretet keresünk a TV -n 90% -ba netflixet ,HBO GO, youtube, és HDMI kábellel a számítógépről nézünk filmeket, 5% TV és 5% PS4 megy rajta. A TV jelenlegi helyzete miatt wifin tud csak internetet kapni. maximum 900.000,- Ft ot szánok rá. Eddig Lg, samsung, Sony készülékeket nézegettem.De mint írtam a helyi fényviszonyok mellett a BIKA FÉNYERŐ a legfontosabb számomra. Az oled forumba probálkoztam elösször de miután átolvastam az oled Nits értékeket nem vagyok biztos benne nekem arra vagy szüskégem. Elég sokat forumozok most sokat olvasok USA sony oldalakat is érdekes hogy a jobb 4k master szériákat nem forgalmazzák itthon pl. XBR Z9F Series.

    Ami még érdekes az alábbi idézet amihez nem találok adatot az itthon specifikációk között.

    'Számomra nagy csalódás az, hogy az idei csúcs LCD-je (XH9505) a Sonynak nem kapja meg azt a támogatást 4K@120FPS, mint az egy osztállyal alatta lévő XH9005.'

    Na szóval tudtok valami tuti befutót ajánlani.

    Üdv, Lambi

Új hozzászólás Aktív témák