Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    Köszi a válaszokat. :R Nem egyszerü a helyzet. Erről a külön kis lejátszóról nem is hallottam úgymond, vagy aminek ez a "neve". Ott a tv kép frissítése nem játszik szerepet vagy másképp van, a külső forrás miatt jobban tetszik majd neki?: ) Amúgy ja belépő 4k-t lehúzzák mindenhol, de én ezekkel kevésbé lennék szigorú, vagy annyira nem nézem szakmai szemmel ezt lehet. (Legalábbis úgy is van vele az ember, hogy itt vanank olyan hozzáértők, szakmai és hobbi bütykölők akármi, akik tényleg a maximumra mennek. Vagy tudok olyat aki inkább több tíz éves hang cuccon hallgat komoly zenét, mert neki a mostani cucc hallgathatatlan: d Szal az ilyet lehet bel kell kalkulálni, értitek:d) Fejlesztgetik amúgy meg minden, de hát túl sok előre lépés nem is történt. HDR, színek, kontraszt, ezt javítgatják ahogy figyeltem, más sok extra nem nagyon. Így maga a 4k felbontás is vmilyen szinten sokat számíthat(?) már. Mondjuk ezt tényleg meg kéne nézni üzletbe - meg hogy a felskálázás hogy működik, mennyit változtat 1080p-ről 4k-ra. - Csak ritkán van lehetőségem bemenni, s akkor se sok. Akkor is csak egy Expert.
    Ezért is említettem, hogy egy ilyen kamerával felvett demo is sokat dobna lehet. Szeretem elnézegetni ezeket. Mondjuk most erre a csúcs Sony FHD-sra ránézek YT-n.

Új hozzászólás Aktív témák