Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    Hi All !
    Kipróbálom hogy milyen ha leírom egy hülyével való találkozásomat. Az utóbbi időben túl sok hülyével találkozom. Sajnos ma már neten is keresik a kapcsolatot.
    Ezúton is kérném kedves hülye embertársaimat, hogy mellőzék a velem való találkozást. :P

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    A mai napra itt egy nagyon hülye:
    1 számú: Egy kedves lány ismerőst felvett MSN-n valaki. Arra kérte az illető hogy kapcsolja be a kameráját, persze ő nem kapcsolta be a sajátját. Miután nem tett eleget a csaj a kérésnek megfenyegette, hogy a 8 éves kistestvérre ezt nagyon megfogja bánni. Elfogja tüntetni a kistestvérét stb. Sajnos nem tudjuk hogy ki az illető, de valószínűleg egy gerinctelen helybéli lehet. A google nem talált semmit, az MSN.com -on pedig nem töltötte ki a felhasználó lapját.
    És hogy ez miért érint engem? Mert én javítom a gépet náluk, és megkértek rá hogy ha tudok tegyek ellene valamit.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    Esetleg ha van valakinek épkézláb ötlete hogy mit lehetne tenni az 1 számú hülye ellen, akkor az priviben kérem jelezze felém.
    Egyenlőre nem sokat tudtam róla kideríteni.
    Csak az email címét tudom biztosra.
    És mivel szerintem nagyon aljas módon próbál ismerkedni közzé is teszem itt: latnok22@citromail.hu

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    Sikerült megerősíteni a kapukat esetleges támadás ellen. :D
    Remélem ma egy hülye sem talál meg. :N
    Kár hogy elfeküdtem a nyakamat. De sebaj, ma lesz FORMA1 ! Reméljük nem lesz ma Palik. Megúszná hogy a blogomba kerüljön.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    2. számú hülye: Luca Badoer (Forma1 - Ferrari beugró versenyzője Massa helyett)
    A boxból kijövet úgy engedett el egy másik versenyzőt maga mellett hogy közben majd neki ment a falnak. És nem kérte meg rá senki sem. És ezek után még képesek a következő futamon is őt indítani. Igaz hogy ezen az egy hétvégén ő egymaga másfél millió forint büntit szedett össze. :O

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    3. számú hülye: Aki megcsinálta a WD500 Re2 vinyót. Tavaly 3 hónaposan behallt elvitt magával 400 Gb filmet a hullámsírba. :O
    A cserébe kapott ugyanolyan vinyó most halt meg. :O Elvitte magával az összes zemémet. 8 év munkája volt összeszedni. (20-25.000 szám) Elvitte a Wolf mentésemet. :W
    Még jó hogy a filmek 95%-át egy Samsung F1-en tárolom. És ez a vinyó állítólag szerverekbe van szánva tartós üzemre. :(((
    Rövid úton szappant készítenék az illetőből, ha kezeim közé kaphatnám... :(
    Aki ismeri a vinyók Istenét gyorsan mondjon el egy imát, hátha még tudok bele némi életett lehelni adatmentés céljából.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    Megkaptam az új WD re3 vinyót.
    Még jó mert most meg a másik haldoklik.
    Nesze neked 750.000, meg 1 millió üzemóra. Még az ezret sem sikerült egyiknek sem megérnie.
    Persze miért ne a A-data PD7 pendrive-om is azt mondta "kakukk". Nem bírta az autóban a Sony mp3 lejátszót.
    Apropó autó: tegnap elintéztem az autóm jobb első ajtaját. Sikerült egy kerékpár kitámasztónak oldalról nekimenni. A hátsó ajtón talán csak a fényezés sérült, de az első az be is nyomódott. Az asszony mikor hazaértem majdnem leszúrt érte. Nem mintha én nagyon örültem volna neki. Én voltam a hibás. Illetve az a marha aki az ABC elé leteszi úgy a tárolót (kerékpár), hogy nem egyszerű parkolni. Az az egészben a legjobb, hogy az ilyen kérdésekben mindig egy gyengeelméjű dönt.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    Ma tolvaj lettem.
    Részletesen
    A fejem majd szétment ettől a hülyeségtől.
    Remélem holnap nyugis napom lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    Egy hülye gyerek szólt nekem hogy nézem már meg a gépét, mert kitakarította és nem indul, és csak valami kábelt biztos nem dugtak be.
    A következő kép fogadott: a gép tényleg nem indult. Sőt nem is reagált se memória kivételre, se a proci hűtő ventijének kikapcsolására. Egy csippanás se volt. Sőt ami gyanús lett hogy a proci hütő nem is melegedett még ez után se. Ezek után kivettem az alaplapot. A gyári intel hűtő 5-ös normál csavarokkal volt felfogatva fém alátétekkel. (a tuning jegyében) :DD
    A csavarok valszeg zártak is néhány áramkört. Illetve sikerült nekik a csavarokat annyira meghúzni,hogy az alaplap a proci körül a túloldalon púposodott is. A meglepetés a proci hűtő levétele után fogadott: kevésnek találták a procin a gyári pasztát, vagy letörölték és gépzsírral helyettesítették. Kb csak annyit mint egy kerékpár-agyban szokott lenni. :D Majdnem hogy lefolyt az oldalán.
    A lap egy Foxconn 865g7mf-sh [link]
    A proci egy Cerka 336 D.
    Viszont a gép elindult. Valszeg nem javítható az alaplap.
    Az ilyen menjen ki a pusztába legelni: Marha Kb pont annyi az esze. :W

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    És nem hiszem el. :W :W :W
    Semmi baja sincs alaplapnak!
    Megy jár, dudál.
    A hűtő lefogató alátétek alá vágtam kis nejlon alátéteket szigetelésnek. És persze a gépzsírt letöröltem. Viszont nagyon csúszósnak éreztem a proci felületét és bátorkodtam meleg vízzel leöblíteni és letörölni. Nem nagyon akart máshogy lejönni. Illetve ha nem jön le akkor ígyis - úgyis halálra volt ítélve.
    Igazi túlélő lap ez is.
    Most meg szétszedtem a benne lévő ati1300 kártyát is. Azon is állt ez a zsíros-ezüst pasztás valami. A vga proc tetején lévő kis ellenállásokat teljesen belepte. Ezt még rosszabb takarítani. Még vízzel sem hajlandó nagyon lejönni. Viszont ha nem is lesz jó, az alaplapi vga az indult.
    A gépen sikerült elindítani az XP-t is. Talán túlélte a barmolást. Tesztet még nem futtattam rajta.
    A vga-t egyenlőre takarítom, majd estig szárítom és csak utána fogom letesztelni.
    Ezuton is kérném a mezei User-eket hogy mellőzék a gányolást, és ha lehet az első gép szerelésnél keressenek maguk mellé egy hozzáértőt és próbáljanak arra figyelni amit ő mond.
    Köszönöm.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    Apróhirdetések topik:Ha valaki bejelöl egy település nevet, akkor az ott személyesen adja már át a terméket. Mert postázni bárki tudja, (ha van kedve csomagolni) bárhova.
    Mi értelme van a település szerinti keresésnek ha mindenki bejelöl mindent, de csak postázni tudja?
    És tisztelet a kivételnek: De szerintem egy nagy TAHÓ az aki minden települést bejelöl, de megjelenni személyesen nem tud az adott településen.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    Minden tiszteletem a Nőkké!
    De az emancipáció ne arról szóljon már, hogy a férfiakat hogy tiporjuk bele a sárba. A mi jogaink hol maradnak? Én egy Nő helyett nem tudok szülni, és gyereket felnevelni.(kis korában) Segíteni tudok neki, de pótolni nem tudom.
    A nőknél is már minden a karrierről szól. És nagy ívben le van ejtve akár a saját párjuk is, mert nekik fontos a munkahelyük.
    Mikor akarnak szülni? Furán fog kinézni mikor a GYES-sel együtt a nyugdíjat is hozza a postás.
    UFF!

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Aktív témák