Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz erahurka #381 üzenetére

    De akkor még sikk volt, ha valakinek van Netflix-e, még akkor is ha valaki nem tudott angolul, és nagyon sok műsorhoz semmilyen magyar nyelvű támogatás sem volt :D

    Visszatérve a SkyShowtime-ra, reggel a Rádia 1-en Balázsékban is szóba került, és ott azt vélték mondani, hogy, csak start napján, azaz, 2023.02.14-én él az 50%-os előfizetési kedvezmény, amit XY- mondott nekik, és márpedig ha ő mondta, akkor ez biztosan úgy van, mert az illető nagyon otthon van a témában. Ehhez képest én azt olvasom a SkyShowtime hivatalos oldalán, hogy et a lehetőség azért ennél a tegnapi napnál azért jóval tovább szól, nevezetesen 2023.04.11-ig, tehát még majdnem 2 hónapig :). Gondolom én olvastam helyesen a közzétett információkból :)

    A másik kérdésem, pedig a megosztásra vonatkozna. Anyámék a szomszéd utcában laknak, a tesómék pedig egy másik településen. Ugyanúgy működik ez is mint a Netflix vagy az HBO Max, tehát adott esetben párhuzamosan használhatják akár ők is? Gyorsan megnéztem az oldalon a GyIK-et, de ezzel a kérdéskörrel nem találkoztam, ill. azzal, hogy ezt egyidejűleg hányan tehetik meg.

    Köszönöm!

    Elkerülte figyelmemet a témaösszefoglaló, így a hozzászólásom részben tárgytalan :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák