Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    17 órát tettem eddig bele, és már 40%-nál járok. Úgy látom, nem lesz meg az 50 óra, akárhogy is szeretném, talán max. 25. Persze ez nem egy Skyrim, amibe már több, mint ezer órát tettem bele és még most sem láttam mindent, de akkor is kevésnek tűnik... :(

    Istenem, de jó is lenne, ha egyszer úgy lehetne játszani a Tomb Raiderrel, ahogy pl. a Witcherrel. Persze nem úgy értem, hogy karddal a kezünkben szörnyekre vadásznánk, hanem hogy tényleg arra mennénk, amerre akarnánk, és ha megpillantanánk a távolban egy romos épületet...

    ...akkor mindenképp el akarnánk jutni oda. :K De az utat magunknak kellene felfedezni. Az lenne csak a jó dolog, ha tényleg nekünk kellene rájönni, merre vezet az ösvény, nem lenne térkép sem, csak azokat a helyeket jelölné, ahol egyszer már jártunk. Mindjárt nem lehetne pár óra alatt végigrohanni rajta. :U

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák