Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz kalozhun100 #57 üzenetére

    Én már elő is rendeltem a Konzolok Szervizétől az Ultimate Editiont, nem sokkal utána olvastam itt, hogy mennyibe fog kerülni. Mondtam is egyből vissza (40K körül számítottam, annyit nyögve még kiadtam volna érte, de 60-at semmiképp).

    Maradok inkább a Croft Edition-nél, bár egyrészt a másik borító jobban tetszik, és szerintem ez sem lesz majd 30K alatt, ha Season Pass-al együtt adják. Eleve maga az alapjáték lesz 19K (A CD Galaxis oldalán ennyit írnak).

    Update:

    Néztem Steamen, 110 € lesz a Croft Edition (Ebből 30 € (9K) a Season Pass), az a jelenlegi árfolyamon 33K HUF környékén mozog, vagyis a dobozos kiadás tuti lesz minimum 35K. Azért ez durva. Majdnem annyiba kerül a Croft Edition, mint a Rise of the Tomb Raider gyűjtői kiadása, szoborral együtt. Lassan tényleg eljutunk oda, hogy szimplán nem tudjuk megvenni a játékokat, annyira emelkednek az árak.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák