Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    válasz YAKEN #785 üzenetére

    Köszi, még 3 fázisba nem sokszor jutottam el, de már meghalok. 1 fázis még könnyű, második már baromira nehéznek találom. Szinte csak védekeznem kell és ha olyan animációt ad be, akkor tudom sebezni. 3 fázisnál meg eddig csak futottam és próbáltam megfigyelni. De valószínűleg ytb rákeressek és azok alapján fogom leölni. Meg ott megnézem,mit alkalmaz az öreg meg hogyan kell. Nincs nekem már idegrendszerem ehhez az utolsó bosshoz normálisan. Eddig mindent normálisan guidek meg videók nélkül csináltam, de ez betette nálam a mércét, meg így a végére már kicsit meguntam. Nem érzem, hogy valóban erős lenne a karakter hiába öltem le az összes bosst.

    Purification ending kell hozzá. Lényegében annyi, hogy mikor elsőnek találkozol a tetőn a fatherral, akkor loyális leszek Kurohoz, utána meg legyőzöd és beszélj Kuroval. Majd itt a jön a 1000iq, hogy restelj minden párbeszéd után, majd menj ahhoz a falhoz, ami az előtt van, hogy kitudsz ugrani a tetőhöz és hallgasd ki mit gondol Kuro. Persze hozzá kell simulni a falhoz. Majd utána Emmával beszélj fent az emeleten, majd rest utána meg az old grave temetőben ismét beszélj vele. Majd menj haza és menj a ház mögé és megint simulj a falhoz és hallgasd ki az öreg és Emma beszédjét. Ezt megint 1000 iq kell ehhez. Utána beszélj Emmával megint és akkor lesz aktiválva a Hirata Main Hallos megváltozott pálya. Minden párbeszéd után érdemes restelni a szobornál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák