Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    Helló!

    Valaki tudna adni egy részletes leírást, hogy mi a fő story és mi a mellék story küldetések? Mert néztem a neten és eddig, nem találtam , ahol lépésről lépésre leírták volna, csak a kerületek vannak külön szedve és , hogy ott milyen bossok meg mit kell csinálni. Azért kérdezem, mert most kicsit elakadtam, hogy most konkrétan elsőnek hova kéne menni.

    Ott vagyok, hogy a Senpou Templomban elkaptam a majmokat és megszereztem a Mortal Bladet. Kaptam a papnőtől rizsát azt oda adtam az öregasszonynak, aki fent imádkozik. Az elmondta, hogy mit csináljak a sárkányröptetővel. Azt meg is csináltam, az kis kalapos meg is köszönte, mert már át tud menni a másik oldalra. Én is átmentem oda, volt ott egy mentési pont, meg ott volt a kis kalapos is, de onnantól nem lehet tovább menni. Van egy deszka, ahonnan leugrasz, de akkor fixen halsz. A másik oldal gondolom a Asuna Castle erdő része az ami látszik.Szóval ezt hagytam. Visszamentem a Kuro roomba ott elmondtam, a fiúnak, hogy meg van a Mortal Blade. És itt kéne a segítség. Mert itt 3 opció van. Egy, hogy valamilyen fehér virágot hozzak neki, az gondolom az a hely, amikor a hídon mész át, ahol a 2 szamuráj beszélget. A másik opció, meg hogy Ashina mélyébe ugorjak le, mert ott valami kőről beszélt. Meg van valami Sakura fa is, de azt nem tudja merre található. Szóval én mentem az Ashina mélyébe, ott végigmentem mindenen, eljutottam a Mibu faluba,majd most ott vagyok, hogy a Corrupted Monkkal harcolok. Kérdésem az, storylag jó ütemben vagyok? Vagy inkább a fehér virágért kéne menni a, hídon túlra? Van jelentősége merre és hova kell menni? Mert szinte mindig vannak új npc beszédek, meg npc, amikor valakihez visszamegyek és nem akarnék kihagyni semmit.

    Köszi.

  • cocobanana

    tag

    A játék végén vagyok a végső boss harcnál, de most erősen spoileresen leírom az egész véleményemet erről a játékról.

    Egyszerűen itt a végén, nagyon túltolták a fejlesztők, hogy 4x kell leölni a végső bosst. Mindent tökéletesen kell védekezned, ha hibázol egyből fél hp csíkod eltűnik, te meg jóformán alig ütsz rá valami dmg. Nevetségesen szar az egész. Semmit nem ér a sebzés meg a hp, ha ennyire erős itt a vénember. Hiába van 20 vitalitym semmit se ér. A post védekezésem megtelik állandóan.Eddig minden bosst, letudtam győzni elég könnyedén, legutóbb a démon farkassal szenvedtem vagy mi a fene volt, de azt is a suzaku pajzzsal ki lehet védekezni a tűzlabdáit meg támadásait. De itt a végén egyszerűen semmi. Hiába van 10 hp töltőm, meg 20-as vitality meg megöltem minden bosst, meg mindent megcsináltam ez idő alatt és egyszerűen semmit se érek. A cukrok egyszerűen nevetségesek. Semmit nem lehet velük kezdeni. Amit adnak buffot édes kevés, mind sebzésre, mind védekezésre. Szinte minden bossnál használhatatlanok, mert amire elnyomja az animációját, addig szétvernek. Nem a mezőn, hanem bárhol máshol. Értem én, hogy a végső harcnak erősnek kell lennie, de nem ennyire. Abból áll a játék az öreg Isshinnél, hogy folyamatosan futok körbe körbe, mire elnyomja az a egyetlen egy támadását, ahol lehet sebezni rajta kemény 1 dmg, aztán utána ezt így ismételd meg végig, mire elfogy a maradék 2 élete felül. Igen néztem a ytb-n vannak 0hites videók meg minden, de azok vagy csalnak olyan trainerrel, vagy egyszerűen született tehetséggel bírnak, de a játékosok 99% nem az. 60 órát toltam bele a játékba, de vége egy hulladék lett. Egyszerűen meguntam. Ha le is győzöm, az tuti, hogy törlöm az egész játékot.

    A másik, utána olvastam az endingeknek. Hát az is mekkora egy szenny, abból is Purification megoldása. 4 ending van ugye. Abból 2 alap, hogy vagy elfogadod a Father Shinobi ajánlatát vagy sem. Eddig oké semmi probléma. Utána ott van a Return befejezés még azt mondom az is teljesíthető utána járás nélkül is. Hiszen, amikor elkapod a 4 majmot és megkapod a Mortal Bladet, akkor a kislány ad neked rizsát és később is tudsz tőle kérni, ezáltal mindig visszamehetsz hozzá és a párbeszédek miatt adja, meg hogy miket kell csinálnod ahhoz a befejezéshez. Viszont a Purification befejezést, ne mondja nekem senki, hogy azt a világon a fejlesztők nélkül bárki is kitalálta volna. Mégis, hogy francba gondolták azt. Ahhoz ugye 2 előre programozott dolgot kell megtenned. Amikor a Father Shinobit legyőzöd, utána te beszélj Kuroval, majd hallgasd ki. De igen ám, csak akkor tudod kihallgatni, ha a fal mellé simulsz és csak akkor adja be a kihallgatási opciót. Mégis, ki a franc gondolna erre, hogy ezt kell csinálni. Utána a másik aktiválás, meg a kiinduló házadban, van ahol fejleszteni tudod a karodat. Amikor Emma meg az öreg beszél, na azt is hallgasd ki. De, ahhoz meg hátra kell menned a házhoz, és ott is csak a falhoz simulva dobja föl a kihallgatási opciót. Egyszerűen ilyen nem reális és nem logikus, hogy ezt a befejést, ki lehetett volna találni, fejlesztők segítsége nélkül. Mert akik a guideket írják, sztem azok se jöttek volna rá erre. Nem is értem mi a fenének kellett bele ez a befejezés. Ráadásul úgy, hogy Hiratában ismét a Fatherral kell harcolnod, még erősebb formájában.

    Akkor még ott van, hogy a bossok össze vissza teleportálódnak. Ha nem időrendi sorrendbe csinálod, hanem össze vissza mész, akkor bizonyos bossokról fogalmad sem lesz, csak ha utána olvasol, vagy véletlenül visszamész oda. Mondjuk a játék abból segít, hogy a szobornál jelzi szürkén, hogy nem mehetsz arra a területre, akkor valami baj van. De nonszensz ez is. Ja meg a minibossok még erősebbek mint a főbossok. Hihetetlen.

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    válasz YAKEN #785 üzenetére

    Köszi, még 3 fázisba nem sokszor jutottam el, de már meghalok. 1 fázis még könnyű, második már baromira nehéznek találom. Szinte csak védekeznem kell és ha olyan animációt ad be, akkor tudom sebezni. 3 fázisnál meg eddig csak futottam és próbáltam megfigyelni. De valószínűleg ytb rákeressek és azok alapján fogom leölni. Meg ott megnézem,mit alkalmaz az öreg meg hogyan kell. Nincs nekem már idegrendszerem ehhez az utolsó bosshoz normálisan. Eddig mindent normálisan guidek meg videók nélkül csináltam, de ez betette nálam a mércét, meg így a végére már kicsit meguntam. Nem érzem, hogy valóban erős lenne a karakter hiába öltem le az összes bosst.

    Purification ending kell hozzá. Lényegében annyi, hogy mikor elsőnek találkozol a tetőn a fatherral, akkor loyális leszek Kurohoz, utána meg legyőzöd és beszélj Kuroval. Majd itt a jön a 1000iq, hogy restelj minden párbeszéd után, majd menj ahhoz a falhoz, ami az előtt van, hogy kitudsz ugrani a tetőhöz és hallgasd ki mit gondol Kuro. Persze hozzá kell simulni a falhoz. Majd utána Emmával beszélj fent az emeleten, majd rest utána meg az old grave temetőben ismét beszélj vele. Majd menj haza és menj a ház mögé és megint simulj a falhoz és hallgasd ki az öreg és Emma beszédjét. Ezt megint 1000 iq kell ehhez. Utána beszélj Emmával megint és akkor lesz aktiválva a Hirata Main Hallos megváltozott pálya. Minden párbeszéd után érdemes restelni a szobornál.

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    válasz ThySoul #812 üzenetére

    Rossz helyen jársz. Bika leverése után, Ashina Kastély jön, amiben van 2 miniboss, majd a tetőn egy főboss. Utána mész a Kongo templomba, ahol a papírsárkány van. Utána mész a völgybe, majd utána Ashina mélyébe. Hivatalosan így van a story időrendi sorrend. Ha ezeket mind megcsináltad, akkor a játék felénél jársz kb.

  • cocobanana

    tag

    válasz #10186752 #840 üzenetére

    Én a másik befejezést választottam, hát azt 4 órája próbálom, és addig jutottam el, hogy kezdem kitapasztalni a boss fázisoknál mit kell csinálni. Nevetségesen nehéz. 3. fázisba egyszerűen 2 módon lehet csak sebezni a bosst. Ha felugrik és kitérsz akkor 1 sebzés, illetve amikor szúrja feléd a dárdát, akkor azt kitudod mikirizni, ha időben és jó pózban nyomod el. Minden más kivédekezik és téged sebez. Elképesztő unalmas és idegesítő lett a végső boss. Emiatt egyszerűen rossz szájízzel fogom abbahagyni ezt a játékot. Mert minden eddigi bossnak meg volt a trükkje, de ennek vicc. Időhúzós szar az egész.

  • cocobanana

    tag

    Na én befejeztem a játékot. Nagy nehezen sikerült leölnöm a végső bosst kb, 6 órába telt. 1-3 fázis egész jól ment az utolsó próbálkozásba. Viszont a 4. fázisba már annyiszor haltam előtte, hogy itt taktikát váltottam, és csak sprinteltem végig. Amikor ugrott Isshin, akkor ütöttem belé egyet, majd megint futottam és ezt a taktikát ismételtem amíg el nem fogyott az utolsó hpja. Nem a legszebb módja volt, de nem érdekelt, mert utolsó fázisba egyszerűen annyit sebez a hpmra, meg a posturemre, hogy akárhogy is próbáltam nem ment. Szóval ezzel a taktikával meg lett. Most, hogy legyőztem én jó pár hónapig elő nem fogom venni ezt a gamet, nem érdekel a new game +. Az endingeket végignéztem, elég volt ebből a játékból. Az utolsó boss harc nekem baromira elvette már a játéktól a kedvemet. Előtte nem játszottam a DS meg ezekkel, mert nem tetszik az a sötét környezet. Ezzel is azért kezdtem el játszani, mert tetszett a világos táj, meg a japán vonal. Majd az év vége felé újra előveszem, csak azért, hogy ki maxoljam a trófeákat.

  • cocobanana

    tag

    válasz pomk #1010 üzenetére

    Szia!

    Az endingektől ne tartsál, mert 4 ending van. Abból 1-re sose fogsz rájönni guide nélkül. 2-ik endingre csak akkor fogsz rájönni, ha nagyon figyelsz az npc-k mondanivalójára és mindig felfedezed a pályát és vissza is térsz folyamatosan az npck-hez beszélgetni. A maradék 2 ending az alap, azt szembe tolja veled a játék egy döntésnél. Ott te döntesz.

  • cocobanana

    tag

    válasz BOBAKILL #1043 üzenetére

    Van hozzá trükk. Elsőnek próbálj magadtól rájönni, nem véletlenül van ott egy kis majom. De a pálya másik oldalán, ahol harcoltál a nagy majommal, azon a sziklán van egy öregasszony, aki elmondja neked mit is kéne csinálnod. Ha nincs ott az öregasszony, akkor nem csináltad meg neki az előző feladatát.

Új hozzászólás Aktív témák