Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMark

    titán

    válasz MasterMark #13790 üzenetére

    szarvasbogár: Köszi, bár most a Wind Waker érdekelne a legjobban elsőnek. :R

    Egyébként sikerült megcsinálni az RGB kábelt. :) A gond az volt, ha valakit érdekel, hogy az 5V-os kapcsolójel a szélesvászon kapcsolóhoz volt kötve a Scart oldalon, a kompozit/RGB kapcsolónál semmi nem volt. Így ezt az 5V-ot átkötöttem oda, és rögtön jó lett.

    Így a kép elképesztően éles lett az eddigi helyzethez képest, a színek ezerszer jobbak! :Y

    Már pár pályát megcsináltam a Rebel Strike-ban, de így most újra kell csináljam mindet, mert így teljesen más. Úgyhogy ennek most örülök. :K

    A kontrollert is szétszedtem, volt valami összeállt kosz a bal joystick-ban ami nem működik felfele tökéletesen, de hiába szedtem ki sajna nem javult meg. Arra gondoltam megcserélem a jobb oldali joystickal, mivel ott annyira nem használja ki. (Egyelőre csak a Rebel Strike van meg, úgyhogy csak az. Viszont már úton van a Metroid Prime. :) )

    szerk.: Egyébként besz*rás grafikája van. Még mindig rácsodálkozom, hogy mennyit is tud ez a kis kocka.

    [ Szerkesztve ]

    Switch Tax

Új hozzászólás Aktív témák