Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz khron78 #16990 üzenetére

    Jófogáson vettem egy komplett NES pakkot és több Famiclone konzolt és játékot, amiket tesztelt és müködő állapotban tüntettek fel. Az elmúlt években öt Famiclone konzolból egy még képet sem adott (az kuka), amig egy tucat játékvezérlőből raktam össze jó négyet. Két adapter kis javitással még most is jó, de az egyik beletőrőtt a fali konektorba (kicsit meg is lepödtem és kuka). Most szerintem még ettől rosszabb Famiclone pakkokat látni a hirdetési oldalakon. Famiclone kazettákhoz meg nagy türelem és egy kis technika órán elsajátitott barkács ismeret kell. NES kazettákat szintén fogtam ki vegyesen jót-rosszat. Elkoszosodott csatlakozó pinek pucolása után már jó olvasta be a NES konzolom az Asterix-et, de némelyik NES kazinak a cimkéje a gyenge minőségű képeken még jónak tünt... SNES kazettáknál inkább a komplett dobozos verziókat nem vettem meg, ha szakadt és firkált volt a doboza. Csak a Star Wars JEDI van meg komlett dobozosban. Szóval az ilyen gyüjtőgetéssel sok feleslegesen elköltött pénz és elvesztegetett idő jár együtt, mert az itthoni retró konzol adok-veszek piac nem olyan fényes. Azért játék üzletben itthon is vannak még jó helyek, de a Japánban látható szépen elrendezett konzolok és játékok mennyiségében (ritkaságában meg főleg) nem érik be ezt a szinvonalat... De árazásában még drágábbak is tudnak lenni. Sajnos nem mindenki vásárolhat kint Japánban, vagy foghat ki szerencsésen Big Deal retró gyüjtemény gyöngyszemeket. Itthon még kevésbé esélyes...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák