Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz darkmore #16081 üzenetére

    Egy kicsit emelkedtek az árak és két játékvezérlőt már ritkán adnak az SNES konzol mellé. Az eredeti adapterek esetén még egy kis extra pénzt elkérhetnek vagy utángyártott adaptert adnak mellé. Az ajándék játék meg nem mindig az, mert valamikor többet számolnak fel. Ha kell az a játék, még lehet hogy meg is éri igy megvenni, egyébként meg legalább van mivel kipróbálni a gépet. :) Az SNES játék kazetták között van 2-3ezer és 50ezer!!! forintos áron kinált játék. Ultimate Mortal Kombat 3 és a Mega Man X ilyen drága játékok közé tartozik, de NES konzolon a Gargoyles Quest szintén drága játék és az SNES-re megjelent Demon's Crest sem kifejezetten olcsó. Boogeyman, Super Star Wars 1-2-3, Sunset Riders népszerű keresett játékok vannak 7-8ezer környékén, amig az emlitett Zelda játék kazettákért 12-15ezret elkérnek. Tényleg hosszú listát lehet az SNES játékoknak szentelni és temérdek pénz is elkölthető a jobbnál-jobb játékokra. Ezek csak a játék kazettákra vonatkozó árak, és dobozosan valamivel drágábban lehet beszerezni. Asterix NES játék dobozos full kiadása itthon akár 20ezer forint felett kapható, de néhol már szakadt cimkével 5ezer forintért adták. Úgy persze olcsóbb, de egy valamire való Nintendó gyüjteményben ilyen állapotú kazettának nem mindenki örülne. Én is érzékeny vagyok a konzolok, játékvezérlők és a kazetták kinézetére és ez valamilyen szinten a sárga kazettákra és Famiclone konzolokra is igaz. Szeretünk ilyeneken játszani és nézegetni sem rossz, ha szép megkimélt állapotban került hozzánk. :) Nem csak neked szólt (akit érdekel a téma), csak úgy olvasgatni írtam. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák