Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz Rezuhu #11564 üzenetére

    de én se a retro se az új játékoknál nem szoktam így csinálni, mert tuti azután venném elő az adott játékot játszani, miután eladtam.
    Így maximum akkor adok el egy játékot, ha nem jön be.

    (konkrétan néhány kézikonzol játékkal vagyok így, csak kár, hogy amíg hirdettem őket, a kutyát nem izgatta, így már nem is erőltetem az eladás témát... :U
    de ez a hardveraprós értékeléseimen is látszik, hogy kb. csak vevőként kaptam pontokat eddig.)

    Kölcsönkérni játékot meg egyszerűen nincs kiről. Meg most még nincs is mihez, mert első körben magát a konzolt kéne megvenni.

    Szóval igazából ezerféle nyűg van ezzel az egésszel, és nem tudom, hogy ezt a sok fejfájást, meg bosszankodást megéri-e a "retro"...

    Sokkal egyszerűbb lenne, ha mondjuk teszem azt, lenne 20 féle játékkazetta, elfogadható állapotban, mondjuk darabja 4.000 Ft-ért, és akkor a nekem szimpatikus darabokat szépen kigyűjteném, aztán jónapot.

    [ Szerkesztve ]

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Új hozzászólás Aktív témák