Új hozzászólás Aktív témák

  • Ba.G

    aktív tag

    válasz Aurig@ #240 üzenetére

    Az A4csapatos garilevélen 12 hó van, a Samu honlapján 36. Lehet, hogy időközben változott? A csomagoláson hivatalos Artisjusos "bólogató zsiráf", Samsung Electronics Magyar Zrt. nagykertől való. Most, hogy nézem az újabb kártyákat, van, amire 120(!) hó garit adnak.

    Felhívtam a központi üfsz-t elmesélve a sztorit. Teljesen korrektek voltak, egy óbudai szervizbe irányítottak. Ott be is fogadta volna a csaj a reklamációt, cserére jogosító utalványt adva, de nem találtam hirtelen az adapterkártyát (mint utóbb kiderült: nálam volt, a kamerában), a Transcendet meg nem fogadta el, mondván, hogy volt már ezzel probléma, neki kellett Samsungot venni 200 Ft-ért. Egy hét múlva, múlt pénteken beestem zárás előtt a komplett göngyöleggel (mint korábban), amin még a bliszter-buborék is csak az egyik élén van kivágva, de pechemre egy másik csaj volt, aki a vásárlás helyére irányított. Velük még nem vettem fel a kapcsolatot. Ennyi a történet dióhéjban. :) (Tehát a Samunak van egy megelőgezett piros pontja, de nem szeretném elkiabálni...)

Új hozzászólás Aktív témák