Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz PpenoO #575 üzenetére

    Ha az én kezembe került volna a vinyó először, én megnéztem volna kell-e peccselni. (itt a fórumon találkoztam én is ezzel a peccs mizériával először) Barátomnak viszont meg sem fordult a fejében hogy ilyesmi előfordulhat (ezért szerintem nem hibáztatható sem ő sem más aki ilyen vinyót vett) Simán betette a gépbe, Win alatt megformázta egyben és egy darabig tárolásra használta. Később megpróbálkozott a rendszer telepítésével de nem jött össze. Ekkor hívott fel. Vittem a peccset (hátha kifogta - igen) a firmware előtte VT100-33 volt utána VT100-41 lett (mindent úgy csináltunk ahogy az a Samsung oldalán le van írva) Ezen kívül nem változott semmi. Tárolónak tökéletes és gyors, de rendszervinyónak nem használható. Az alaplapnak nem kell sata driver (Asus A8N-E) nekem egy SP2004C megy ugyanilyen lappal gond nélkül. (kettő közt csak 50 GB a különbség :) )

    Úgy néz ki most a dolog, hogy egyelőre tárolóként lesz használva a vinyó, később mikor barátom ráér eldöcögni Pestre akkor megpróbálja kicseréltetni gar-ban. Most már tudja mit kell megnéznie rajta, nehogy még egy ilyen pecc(s/h)es darabot fogjon ki


    Ja és még valami: a bootképernyőn LBA helyett mindig CHS-t írt ki, viszont a szektorokat, fejeket stb jól állította be a BIOS. Viszon ha LBA-ra állítottam AUTO (azaz CHS) helyett akkor valami ~4000 fejet talált meg ilyenek. Mindenesetre kipróbáltuk így is az XP telepítést.

    [Szerkesztve]

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák