Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muflon112

    újonc

    Sziasztok!
    Minap jártunk kedvesemmel egy komolyabb elektronikai szaküzletben és valahogy óvatlanul elengedtem a kezét nézelődés közben... szóval most muszáj vásárolni egy új tv-t, de brutálisan laikus vagyok így sok kifejezés illetve összekapcsolási módszer nem tiszta, (lapozgattam a fórumban de ettől se lettem sokkal okosabb) így okítás céljából hozzátok fordulva szeretném kérdezni a következőt:
    Rögvest adjam-e be a válópert, vagy tényleg érdemes eme kis szösszenetet megvásárolni?: Samsung UE40EH6030
    Az ára meglepően jó, a képi világa magával ragadó és az eladó a kedves mamájára esküdött, hogy a 3d-t úgy viszi mint a polgármesterünk az uszoda felújításra kapott pénzt... sőt!
    De: - minőség ide -oda megéri e a berendezés az árát (129.000Ft)?
    - Ki lehet-e használni a televíziót, ha mi csak letöltött filmeket akarunk nézni és maximum háttértárat vennék azt is 1t-ig...
    - Okés van 3d tv-m... de hogy nézek rajta 3d illetve full hd filmet... mit kötök mihez?
    - Hogyan tudom a lehető legolcsóbban megúszni ha össze akarom kötni a Lenovo B560- as laptopot a tv-vel ( már a filmek megnézéséhez )?
    - Tuti sok hülyeséget írtam le de muszáj felhomályosodni, mert lassan a gyerek többet tud mint én, pedig azt hittem drogozik és csak hadovál...
    Válaszotokat előre is köszönöm!
    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

  • muflon112

    újonc

    Huh! Köszönöm szépen a tanácsot, akkor asszem válok inkább... sajnos egyenlőre a maximum amit kipréselnék a tárcából az <150e. Ehhez mérten keresem az ideált.
    Elvárásaim is alacsonyabbak:
    - minimum 99 cm képátló
    - full HD
    - ha van 3d de nem kizáró ok...
    - lehetőleg az előzőhöz eh6030 hoz hasonló gyönyrédes képi világ...
    - esély a laptop ill. külső merevlemez összekapcsolásához és ne kelljen hozzá egy erőmű vagy egy 82 diplomás szakember...
    - kissé maradi módon eleddig ragaszkodtam a samsunghoz mint márkához ( mert ezt ismertem ) de ha van ötlet jobbra simán elfogadom a guruk javaslatait...
    Szóval ehhez márten volna esetleg még tv?
    Köszi!

  • muflon112

    újonc

    Halló!
    Köszönöm a sok segítséget, immáron komolyabb elgondolások vannak tv ügyileg. Sőt... apósomék elmentek ma egy újranyitási akciókkal küszködő műszakiba (lopva az ötletet és csak, hogy beelőzzenek) vettek egy samsung eh39f5400 készüléket. Sajnos hiába a noszogatás, hogy 69 évesen hova neki a smart tv... érteni se értette mi az, viszont eladó sikeresen behülyítette ahogy kell, majd hazajövet bejött hozzánk ömlengve. Persze anyósnak ki viszont komolyabb és áttételes computer vénával rendelkezik, neki bezzeg azt súgta az eladó, hogy egy sima vga-hdmi kábellel ha összeköti a gépet a tv-vel, akkor látja majd az "asztalt" ...
    kérdésem vala: röhej avagy sem az ötlet?
    Másik pedig, ha 3d filmet ( gondolom ha netről szedem blueray + kb 60 giga ) rádobom egy külső tárra, akkor azt a mappát kicsomagolatlan ezen új generációs tv-k lejátsszák? Szóóóval lehet bonyolult a megfogalmazás, de nem kell egy 3d filmhez blue ray lejátszó?
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák