Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz Flashget #65614 üzenetére

    Én is ezt kaptam, meg a kis törlőkét, ami nem kendő hanem egy műanyag kis valami az egyik vége kefe a másik meg puha szőrös felület amivel lehet törölni(karcolni) bármit, nem tudom mire lehet jó egy ilyen vacak.

    A TV-met ma megcsinálták végre. Kint voltak a szerelők, és hoztak pendrive-on egy 0-ás fw-t amit mindig vissza lehet tenni. Persze nem ment elsőre, elment vele 1-2 óra, küldtek másik file-t emailben, de amig az megjött letöltöttünk a samu oldaláról egy 1118-at, amit kibontottam az én pendrive-omra és meg is lett a hiba míért nem ment amit ők hoztak, mert a mappát átnevezte valaki amiben az image file van. Miután átneveztem azonosra a samu-s fw-vel és összehasonlítottam az emailben kapott fw-t és ami a pendrive-jukon volt ezek azonosak voltak, működött szépen felrakta a 0000-ás fw-t amit ugyanúgy 1118-nak lát, de van kép minden csatornával végre.
    Most már nekem is megvan ez a fw, ha legközelebb lesz frissítés azt mondták nyugodtan próbáljam ki és ha szar akkor ez mindig vissza megy rá.
    Ha valakinek UPC direct van és a belső tuner-ről nézi modul-al és nincs képe a legtöbb SD csatornának akkor keressen meg vagy hívja a szervízt, ne az ügyfélszolgálatot, mert azok nem tudnak semmiről és hülyeségeket beszélnek.
    Tudnak a problémáról már május óta és ki lesz javítva majd, addig meg ezt a 0000-ás fw-t felrakják mindenkinek akinek upc direct van.
    FW felrakás után kell egy factory reset a szervíz menüből, végre azt is megbeszéltük hogyan is kell belépni.
    De ha 1113 fw van bárkinek, ne frissítse ha upc directet néz saját tunerről.

Új hozzászólás Aktív témák