Új hozzászólás Aktív témák

  • Clever0

    senior tag

    válasz yvsmad #88421 üzenetére

    Nekem is 64 bites win7-em van egy minipc-n. Közben "megjavult" a samu billentyűzet, eltűnt a púpja és az egér is viszonylag normálisan mozog. A tapipadba épített egérgombok csak kattintani jók úgy-ahogy, nyomvatartás mellett húzni, pl. ablak méret növelése miatt nem nagyon lehet, mert a többszörös érintést nem kezeli és megzavarodik attól, hogy a bal széle is nyomva van, meg az ujjamat is húzkodom rajta, mindezt persze két kézzel. Már nem emlékszem, hogy telepített-e hozzá drájvert, de szerintem szabvány billentyűként elmegy, az extra gomboknak úgyis csak tévénél van értelme. Egy beépített tuneres pc-n esetleg jól jönne a program léptetés, meg a hangerő változtatás, de ezeket nem tudom kipróbálni. Szóval most éppen elfogadhatóan működik, nem értem, hogy eddig mi volt a baja. Majd tesztelem, hogy a hosszas bekapcsolástól romlik-e el.

    Más: tegnap vettem észre, hogy ha sokáig nem nyúlok a távirányítóhoz, akkor elmegy a kép és egy pirinyó kék Samsung logó kezd el mozogni a képernyőn. Minden Eco funkció ki van kapcsolva. Ha megnyomok egy gombot, akkor visszajön a kép.

Új hozzászólás Aktív témák