Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Úgy rémlik itt érdeklődtem anno...
    Szóval jól szuperál a tv, de a felvételekkel még mindig akad némi "nyuansznyi" gondom.
    1. Ha rögzítenék valamit a pendrive-ra és közben bekapcsolom a tv-t, (akkor ugye alapból azon a csatornán van, amit rögzít, mert amúgy is oda ugrik...) akkor leáll a rögzítés. Ezen nem lehet változtatni? Tegnap pont így jártam, mivel egy (korábban, mást) rögzített felvételt néztem meg, és amikor visszatértem volna a frissen rögzített adáshoz hiányzott a vége. Gondolom azért mert akkor kapcsoltam be a tv-t... :( :( :F
    2. A másik gond is még mindig a rögzítés, bár épp a másik része, mivel a tv a saját formátumában rögzít a pendrive-ra, (már belenyugodtam, hogy csak a tv-n tudom megnézni és archiválni nem tudom, mivel más készülék nem látja és nem olvassa) de akkor sem tudok törölni. Én vagyok ennyire béna, hogy nem találom, vagy tényleg nincs törlési lehetőség? Végignéztem a beállítások menüt, mind a 2 távirányítót, amit kaptunk a samsung okostv-hez, de nem találom a törlést, sem a felvételek, sem a gyűjtőmappához... Mert, ha tényleg nincs törlés, akkor csak a PC-n egy formázás oldja meg a gondot, amit a tv-re dugva a készülék úgy is újraformáz majd. De jó lett volna megúszni ezt a macerát, és a tv-n megoldani a fájlok törlését. Igaz, még kiírja, hogy közel 6 órát tud még rögzíteni, de kíváncsi leszek, ha betelik, akkor esetleg előjön-e valami törlési lehetőség. De eddig semmi nyoma...
    Sajnos nincs médialejátszóm és semmi egyéb kütyüm, amit közbe iktathatnék, mert akkor tudnék rendes, normál formátumban rögzíteni és archiválni is...

Új hozzászólás Aktív témák