Új hozzászólás Aktív témák

  • attamero81

    senior tag

    Egy kis info morzsa az "F" széria felépítéséről.
    Az alsó kategóriában vagyis a 5xxx és a 65xx-ig nagyon érdemleges változás nincs.A Flash-ek terén annyi az eltérés,hogy a sorszámok illetve a flash tartalmak frissültek.Felépítésileg a panelek 80%-ban alkatrész elhelyezés szempontjából tiszta az ES(H) széria.Az eltérés azonban a 7xxx-től van.Mivel az ES széria dupla magos processzorból áll illetve X mennyiségű ramból ezért ha az ember gyorsítani akar a rendszeren akkor cserél CPU-t vagy tesz bele több memóriát.Na a Samsungnál is ezen az elven voltak.Egyszerűen a 7xxx és 8xxx szériában megdupláztak mindent.Vagyis 2db 2 magos ECO procit és 2x annyi ddr3-at pakoltak bele. Működésileg szinte csak annyiban tér el az ES8000 az F8000-től,hogy a kétszer akkora teljesítmény áll rendelkezésre ugyanazon feladatra.Mint korábban írtam én jelen állapot szerint már nem foglalkozom ezen tv-k "lelki" világával,de mivel követem az eseményeket így ezért informáltalak benneteket ezen apró eltérésekről.Későbbiekben amint szereztem képi információt akkor azt is megosztom veletek.Bár 29-től nem nagyon leszek a magyar királyságban hanem Európa útjait járom.

    Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

Új hozzászólás Aktív témák