Új hozzászólás Aktív témák

  • joe007

    tag

    Sziasztok!

    Technikai kérdésem lenne mkv-s file formátummal kapcsolatban!
    A teljes video-hoz volt egy sample file is aminek az adatai az alábbiak:

    Video: MPEG4 Video (H264) 1280x720 29.97fps [Video]
    Audio: Dolby AC3 48000Hz stereo [Audio]
    Subtitle: UTF-8 [Subtitle]

    A file név kiterjesztése mkv, de megpróbáltam átneveztem avi-ra, akkor is nem támogatott formátum választ kaptam a TV-n DLNA módban!!

    Ha a fenti file-t ami az eredeti állapotában mkv kiterjesztésű simán lejátsza szó nélkül egy nyamvatt hibát se ír! :)

    Kérdés mi az oka, hogy nem támogatott formátum hibát kapok üzenetként egy DLNA-s lejátszás választásakor? Elviekben ez csak egy hálózatos megosztás lenne vagy tévedek? A megosztáshoz persze hozzá teszem, hogy a Samsung PC Share manager nálam nem müködik a laptopomról! Egyszerűen használhatatlan. XP Pro Hun SP3-at használok és a rajta lévő MP11-el osztottam meg a tartalmakat! Lehetséges hogy a MP11-nem támogatja ezt a formátumot?

    U.i: Egyébként meg teljesen kész vagyok ettől a DLNA-s marhaságtól, de ha már van egy pár pc-m szeretném megosztani a rajta lévő tartalmakat. Hát nálam ez nem egyszerű :)
    A laptopomra felraktam a Serviio-t is mint programot és ott szépen beállítottam honnét mit mutasson a hálón(DLNA-n), de természetesen itt is vmi féle saját sablon alapján hasonlóan a MP11-hez egy csomó mappát mutat, de semmit se találok benne! Vki tud ebben segíteni?!

    Üdv,
    Joe

    Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

Új hozzászólás Aktív témák