Új hozzászólás Aktív témák

  • saltanus

    aktív tag

    Köszönöm tényleg fiúk a válaszokat !

    Őszitne leszek nekem most egy kb 4 éves LG 55 850 tvm van amiért annó ilyen 360 ezer ft fizettem , (igen tudom akkor nem ennyi volt az euró hanem 290 körül) akkor is azért vettem "drágábbat" mert mindenki azt ajnálotta hogy ne belépőszintűt....

    Igazság szerintem 2 év után ahogy a garancia lejárt a tv be is sz@rt , becsíkozódott függőlegesen (állítólag valami flat kábel szakladt el ) , és most is olyan és nagyon zavaró ...
    A kisebbik baja hogy az őssze illesztés sem pontos és a kijelző és az üveg közé bemennek a bogarak nyáron.... szóval karácsonyra mindeképp szerettném lecserrélni....

    De ezek után megfogadtam hogy soha többet LG......

    oké hogy qled meg qled van külömbség meg crystal uhd meg qled között is de valahogy én úgy erzem hogy ennek sosincs vége... persze mindig az ember jobbat akar de ugye akkor már fizess többet minidg egy 100 sal és már ott tartasz hogy 400-500 tvket nézel....

    Sima használatra lenne , 4K filmek , netflix, PS4 pro gémek (esetleg ha majd egysze !! lesz PS5 akkor az), foci nézés.... nem várok el baromi sokat csak szép legyen a képe , ne legyenek függőleges fehér csikok (dimm) ha gurul a labda :) , meg aránylag legyen oké a fekete....

    tudom hogy ez egy belépő szintű tv csak nem szeretném hogy 65 méretben baromi ronda legyen....

    https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

Új hozzászólás Aktív témák