Új hozzászólás Aktív témák

  • laci1117

    tag

    Sziasztok,
    Off lesz a kérdésem, de hátha tudtok benne segíteni jó tanácsokkal. :)
    Hamarosan beköltözünk új otthonunkba ahova meg kellene rendelnem a Vodafone otthoni szolgáltatásait. A nagy kérdés, hogy CI kártya legyen vagy Set top box a TV-hez?
    Samsung Q80T TV-m van. A voda set top box felületétől egyenesen rosszul vagyok, lassú, körülményes és még pluszban ott van az ergonómiailag totál elcseszett távirányítójuk amin "vakon" sosem találom el a gombokat a szüleimnél. :D
    Előző lakásban megszoktam a Digi antennás vételét ahol a TV csinálta a műsorfüzetet stb..
    Kérdésem az lenne, hogy ilyen kategóriájú TV-nél megéri inkább CI kártyát használni a saját műsorfüzet miatt? Inkább teszek rá egy 500-as winyót és akkor elvileg ugyanúgy működnie kéne a műsor megállításnak stb... és még az okos funkciók is 100x gyorsabbak a TV-n mint a set top boxon.
    Vagy ez azért nem ennyire szép és kerek történet? :D FHD adásokat egyáltalán tudja a CI kártya? Ugyanazt a minőséget adja mint a box?
    Kérlek erősítsetek vagy cáfoljatok meg, hogy elég-e nekem a CI kártya, vagy mindenképp jobban járok a set top boxal? :)
    Köszönöm!!
    :R

Új hozzászólás Aktív témák