Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    Üdv.

    Nem követem egy ideje a topikot, mióta vettem tv-t, utána még pár hónapig olvastam, és nem túl jól vélemények voltak az MU széria utáni tévékre (NU). Azóta mit lehet tudni a még eggyel újabb szériáról (RU). Gyanúsan olcsók az MU-hoz képest, 75"-os RU 400 alatt? Az MU7052-t vettem nagyon akciósan 420-ért kb., akkor 600 fölött voltak. Mi történt? Olvastam párat utána, hogy akad, lassú, fagy, pendrive-ról lejátszás borzasztó (nem ismeri föl, az is akad), stb. Munkatársam szeretne egy <=65"-osat, de nem merek ajánlani neki semmit. :F

    Másik munkatársamnak inkább ajánlottam egy MU6-os szériát, de nagyon kifutó volt már, noname boltból tudott csak venni, de az meg gyári hibás volt neki, nem kapcsolt be, lefagyott, ilyenek, táp kihúz-bedug után jó volt 1-2 napig. Visszaküldte garanciába (fogyasztóvédelem, rendőrség, minden volt, mert a bolt átvette, de semmi email, telefon, levél, semmire nem reagáltak, nem lehetett őket elérni kb. fél évig), egyszer csak csöngettek, hogy hoztak egy teljesen újat, 7-es szériát. :) Azzal pár hónapja már, de semmi gondja azóta sem.

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák