Új hozzászólás Aktív témák

  • Skullwipe

    senior tag

    Sziasztok, rákérdeztem a "milyen tv-t vegyek"-ben de nem jött válasz, lett ez Samsung T32E310EW/EN. Valóban a fekete az nem fekete, de eléggé szín hűnek tűnnek így nagyon durván szabad szemre a színek, a fényerő is nagyjából jól sikerült beállítani, garikat megkapta, remélem jól bírja majd. Szerintem nem ajánlott egyáltalán a típus. A menüje elég gyors, nekem nagyon annak tűnt, nagyon gyorsan kapcsol ki/be. A hangfalait még nem teszteltem le rendesen, mivel nem volt hdmi mellékelve hozzá, ma lesz beszerezve. Hozzá egy vacak falra akasztáshoz való vasdarabot adnak, egy könnyen kicsúszó kis tápkábeljéhez szükséges két ágú vezetéket, távkapcs és ennyi. Ezekkel a teszt képekkel próbáltam beállítani, majd még próbálgatom, meg sajnos nem ismeri az .png-t ez se. Elvileg xvidtől, dvd .vob fájlon át x264-ig mindent megeszik. Nem mondom, hogy ronda, a keret is elmegy, olyan 6kg az egész. Mintha mozgásnál furán rezegnének a dolgok az interlaced kép miatt, de ez lehet a scart miatt is, gondolom hdmi-n talán már a digitális szebb lesz. Én most így elsőre kikapcsoltam szinte minden segéd funckiót, főleg ezt a dinamikus fényerő állítás ami nagyon nagy hülyeségnek tűnik. Tud dinamikusan hangszínt állítani, nem mondom hogy butaság, de lehet ezt se fogom használni nagyon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák