Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz -Maci- #8692 üzenetére

    Vedd meg a gyàri fóliát. 2 darab van egy csomagban ès tökéletes választás.

  • Sys85

    veterán

    válasz -Maci- #8692 üzenetére

    Én megpróbálok hozzászokni az ujjlenyomatolvasóhoz,főleg ha már kifizettem 22e forintot.
    Meglátjuk hosszabbtávon mennyire barátkozok meg vele.
    Én a fóliákat nem szeretem,erre az íves kijelzőre meg normális üveget találni...
    Ebből a szempontból kicsit hiányzik a szifon és a teljesen sík kijelzője.Nem is értem miért kellett az Ultrát ívesre csinálni ha már a 2 kisebb testvér sík.Haszna semmi sincs,max elcsalja a kávát.Bár engem az sem zavarna.

    Most tesztelgettem az ujjlenyomatolvasót.
    Nem feltétlen kell nyomni,de így meg lassabban old fel.Nem tragikusan lassan,de lassabban mint az üveg előtt.

    [ Szerkesztve ]

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • Capella

    senior tag

    válasz -Maci- #8692 üzenetére

    Itt írtam, hogy én milyen fóliát raktam fel. Ez nem puha fólia, hanem üvegszerű a felülete, de nem annyira merev, mint az üveg.
    Nem volt olcsó, de a kezdetekkor nem nagyon volt választék.
    A felrakáskor volt némi gond a két szélen a buborékosodással, írtam is, de pár nap alatt teljesen el tudtam tüntetni, mintha nem is lett volna. Tökéletes sík lett a felület végül.
    Az ujjlenyomat feloldással semmi probléma, nem kell erősen rányomni. Megismételt felodásra csak akkor van szükség, ha az első túl könnyedre, alig érintősre sikerül.
    Csaknem olyan, mintha az eredeti kijelző lenne, azt kivéve, hogy van az U kivágás a szelfi kameránál. Sajnos ez is ilyen kivitel.
    Csak azért nem mondható, hogy nincs rajta egyetlen karc sem, mert kizárólag a jobb tetejénél, ahol rácsukódik a gyári Clear View tok, ott egy kis helyen megsmirgliződött a fényes felület a zsebben hordás miatt. Használat közben fel sem tűnik. Egyben mutatja, hogy miért is kell valamilyen védőfólia a flipes tokok mellett is.
    Csak azért írtam le ismét, mert a téma szóba került, és hogy a lágy hajlékony fóliák és az UV ragasztós kemény üveg között is van "élet". :K
    Én meg vagyok vele elégedve, örülök, hogy elkerülhettem a ragasztósat. De mindenkinek megvan a saját szempontja...

    [ Szerkesztve ]

  • MrCsiT

    addikt

    válasz -Maci- #8692 üzenetére

    A felrakás előtt nézd meg 2x a Dome Glass youtube videóját! Vagy akár többször, ha nem tiszta. Én anno az elsőt elrontottam, mert egy ponton rá kell tenni egy súlyt, de azt sehol nem írták, hogy a rárakás/levétel műveletnél a korábban pozícionált üveg odébb csúszhat, így nekem kb. 1,5 mm-el lentebb csúszott, mint kellett volna, és persze ezt csak az UV-zés után vettem észre.
    Tanulva az esetből, a második rendben felment, és bár nagyon néha nem old azonnal, lehetségesnek tartom, hogy ilyenkor mondjuk túl száraz az ujjam. :F

    golyós: az én kedvencem a bekapcsoló gombba integrált ujjlenyomat olvasó volna: mindennél pontosabb, nincs fólia probléma vagy egyéb bizonytalanság. :N

    más: a havi biztonsági frissítést elvitte a cica? Még mindig semmi, jűlius 1-nél tart a teló?? :U (normál EUX CSC-s)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák