Új hozzászólás Aktív témák

  • laci0530

    senior tag

    válasz TheMartin03 #786 üzenetére

    Én az Unpacked eseményre regisztráltam és ezt kaptam e-mailben február 1-jén:

    "Előregisztrációdért járó kedvezményes kuponod:xtmv1m..
    1 (egy) darab 20.000,- Ft értékű kedvezménykuponFelhasználhatóság:

    A kupon 2023.02.01 19 óra 01 perctől, 2023.02.28 23 óra 59 percig váltható be.

    1. Vásárolj Galaxy S23 / S23+ vagy S23 Ultra készüléket, és válassz mellé
    Galaxy Watch okosórát,vagy Galaxy Buds Fülhallgatótvagy Samsung tartozékot,2. Aktiváld a fent található kedvezményes kuponkódot!3. A kedvezmény az S23 szériás készüléked mellé választott termék árából kerül levonásra!(A kedvezmény a Galaxy S23 szériás készülékekre nem használható fel, kizárólag a vele egyidőben vásárolt okosóra, vezetéknélküli fülhallgató vagy Samsung mobiltartozékra, és legfeljebb 20 000 Ft értékben.)A jelen Promóció által biztosított Kedvezmény online vásárlás során kizárólag a Strong&Unique Kft. által üzemeltetett https://www.ses.hu, webáruházban, illetve üzleteiben érvényesíthető, és a vásárlás végfelhasználói árából kerül levonásra.
    Samsung Experience Store, Westend City Center (1062 Budapest, Váci út 1-3.);Samsung Experience Store, Debrecen (4029 Debrecen, Csapó utca 30.);Samsung Experience Store, Árkád (1106 Budapest, Örs vezér tere 25/a);Samsung Experience Store, Miskolc (3524 Miskolc, Városház tér 9.);Samsung Experience Store, Árkád (6724 Szeged, Londoni körút 3.);"

    Azért gondoltam, hogy a MediaMarkt-ban erre gondolhatnak, mert ez kifejezetten 20ezer Ft-ról szól. (Ettől függetlenül van egy 30.000 forintos utalványakciójuk is.)

    Ha valakinek esetleg van fel nem használt kuponja a három betűs kódsorozatból, megkérdezném a MediaMarkt-ban, hogy azok a kódok esetleg felhasználóak-e erre a húszezres tartozék bulira.

    Vagy ha vett valaki a MediaMarkt-ban S23 Ultrát, légyszi írja már meg, hogy a 20 és a 30ezres kupon is ment-e. Köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák